Zverejnené bolo ďalšie video s Andrejom Kiskom: „Sme v tom až po uši“

od Šéf planéty

Na sieti sa objavilo ďalšie video bývalého prezidenta Andreja Kisku, v ktorom komunikuje s už dobre známym Michalom Šuligom a znova rozoberajú prevody pozemkov pod Tatrami. Z ich debaty vyplýva, že Andrej Kiska pozná pozadie podvodov s pozemkami a svoju situáciu aktívne rieši

Ide už o tretie video. Prvé video si môžete pozrieť tu a druhé tu.

Kým o prvom videu tvrdil, že je celé hrané, o druhom uniknutom videu exprezident tvrdil, že na stretnutie, ktoré na ňom prebieha, bol vylákaný a natáčala ho mladá dievčina, ktorá mala byť dcérou Šuligu. Vo videu sa okrem iného bavili o tom, ako poskytnú Sirockému, od ktorého mal Kiska v dobrej viere kúpiť pozemok, 2000 eur, ktoré on by Kiskovi následne pred očami verejnosti vrátil po tom, čo si ich Kiska „vymôže“ ako vrátenie peňazí za pozemok, ktorý už na základe súdneho rozhodnutia vrátil zubárovi Francovi.

Andrej Kiska dané video komentoval, že bolo účelovo zostrihané.

V poslednom videu, ktoré uniklo v nedeľu večer, však práve túto situáciu riešia opäť, tentokrát priamo u exprezidenta Kisku. Riešia okrem iného spôsob, ako dané peniaze v tichosti dostať k Sirockému. Hovorí, že už je paranoidný.

Vo videu Andrej Kiska priznáva, že je v tom zapletený aj on spolu s nimi a sťažuje sa, že utrpela jeho politická reputácia.

„Lebo vieš, tým daniam ľudia nerozumejú. Ale pocit, že som niekomu ukradol pozemok, to si vedia…“, povedal Kiska, na čo ho Šuliga prerušil a zrejme účelovo dodal: „Pozemok, byty“…, na čo sa video končí.

O oboch predošlých videách Andrej Kiska tvrdí, že boli zverejnené na popud niektorého z poslancov NR SR za stranu SMER, ktorého vypátral v spolupráci s etickými hackermi. Hoci sám vystupuje v druhom videu, tvrdí o ňom, že bolo účelovo zostrihané. A hoci tam veľa nenarozprával, javí sa, že o veciach, ktoré v ňom hovorí Šuliga, je dobre oboznámený. Po zverejnení druhého videa sa Andrej Kiska obrátil na políciu so žiadosťou, aby vyšetrila, kto stojí za zverejnením týchto videí a dúfa aj v súčinnosť spoločnosti Google. Hovorí, že za tým netreba hľadať nič len „špinavú kampaň SMERu“, ktorý sa bojí porážky vo voľbách.

Pôvodné video od užívateľa „Alien23 Alien 23″ už v pondelok ráno nebolo k dispozícii. „Toto video už nie je k dispozícii, pretože účet YouTube, spojený s týmto účtom, bol ukončený,“ uvádza služba YouTube (Google).

video

ZDROJ HS

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár