Zabime ich !!!

od Šéf planéty

Rozoberať a analyzovať cigánske ,,tiché a slušné“ zhromaždenia na východnom Slovensku, ktoré sa udiali v posledných dňoch netreba. Už sa k tomu vyjadrilo množstvo ľudí, bežných, politikov, ale aj politických komentátorov. Priložené video hovorí za všetko a jasnou rečou.

Liberáli a asociáli v Sobranciach – míting ĽS Naše Slovensko 22.1.2020

LIBERÁLI SPOLU S ASOCIÁLMI SA POKÚSILI ROZBIŤ AJ MÍTING V SOBRANCIACH!Pozrite si krátky zostrih toho najlepšieho čo včera opäť predviedli liberáli na čele s Irenou B. a navozenými osadníkmi, ktorých správanie a nenávisť je zahranicou všetkých medzí zdravého rozumu.Takto si liberáli predstavujú harmonické spolužitie, lásku, demokraciu a ľudské práva… Vyhrážky zabitím sú očividne ich bežnou pracovnou metódou.DÔLEŽITÁ INFORMÁCIAAj napriek tomu, že som o 16:08, teda takmer hodinu pred mítingom zavolal na políciu a požiadal ich o vyslanie hliadky, ktorý by zabezpečila verejný poriadok, tak hliadka prišla až v čase 16:26. Po tom, ako však prišla sa udialo niečo neuveriteľné! Vystúpili z auta 4 policajti, pozreli sa na dav osadníkov, skonštatovali že všetko je v poriadku, nasadli do auta a odišli preč! Počas celej doby mítingu neboli prítomní a nijak nezasiahli! Nechali tomu cirkusu úplne voľný priebeh!Povedzte mi, načo máme vlastne v štáte políciu, keď rozdeľujú ľudí, ktorých budú chrániť podľa politickej objednávky? Raz sa k týmto veciam vrátime a vyšetríme, na koho rozkaz polícia odmietla zakročiť pri mítingoch našej strany a nechala hordy osadníkov porušovať zákony. Potom ale dotyčným pánom neobstojí výhovorka, že si len plnili rozkazy… Protizákonné rozkazy plniť nesmú!Celý míting a jeho bezpečnosť sme si zabezpečili vlastnými členmi, s ktorými sme pred kultúrnym domom vytvorili živú reťaz a nebezpečných osadníkov nepustili k schodom. Do budúcnosti príjmeme ešte tvrdšie opatrenia._________________________________________________Objednávateľ: Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko, Nový Svet 5667/63, 97401 Banská Bystrica, IČO: 36127175 Dodávateľ: Facebook Ireland Limited, 4 Grand Canal Square, Dublin 2, Írsko, IČO: 462932"

Posted by Milan Mazurek – poslanec NR SR on Thursday, January 23, 2020
Cigáni chcú zabíjať.

Akýsi samozvaný šéf cigánov Tanko, chcel toť nedávno iniciovať stretnutie cigáni verzus ĽSNS a verejne a otvorene debatovať o slušnosti, o tolerancii, ale aj o fašizme a rasizme. Po týchto udalostiach, by som sa takéhoto stretnutia vééééľmi rád zúčastnil a trošku s týmto cigánskym prezidentom, či generálnym riaditeľom aj ja otvorene podebatoval. Pretože je evidentné, že nič z toho, čo o cigánoch tvrdí šukar čaja Biháriová, Tanko a celá tá neoliberálna svoloč, nie je tak celkom pravda. Nemáme dočinenia so skromnými, pracovitými, nepochopenými a odstrkovanými chúďatkami, ale s agresívnou, rasistickou, k násiliu vyzývajúcou čvargou. Okrem pravdy a argumentov na adresu cigánov zo strany ĽSNS, som nikde nepočul, ani nečítal, žeby vyzývali k ich zabíjaniu, k znásilňovaniu ich čiernych materí, ani aby ich Mária skárala. Na jednej strane hrajú chudákov a idú presviedčať bielu majoritu o ich kvalitách a na strane druhej sa za ,,poldeci, kolbasu a tľapkanie po pleci“ od zlodejov a recidivistu, nechajú nahovoriť na takýto druh protestu. Je úplne zbytočné týmto mozgovým atlétom vysvetľovať, ako lacno sa nechali zneužiť skutočnými fašistami a v podstate zadarmo im ako idioti robia filmovú kulisu. Ich mentálna kapacita, ktorá je nastavená na jesť, spať, srať, ožrať sa a súložiť, by to nedokázala spracovať.

Ale čo je úplne famózne je, že Slovensko, ale hlavne voliči, môžu v priamom prenose a nefalšovane, bez úprav a nezostrihané, na vlastné oči vidieť, AKO sa chovajú a čo za etalóny cnosti, charakteru a férovosti, sú organizátori týchto ,,pokojných a tichých“ zhromaždení. Kiska, Truban, Beblavý, Hlina. Ich fantastické vízie, zhrnuté do 200 stranovej encyklopédie s honosným názvom Bod zlomu, alebo fascinujúce heslá, kde zlodej a úžerník Kiska bohorovne ,,sľubuje“, ako on vezme všetkým všetko, čo nakradli… Volič, samozrejme okrem okrem sójových biorobotov im neverí. Už aj odborníci po preštudovaní ich Bodu zlomu, zavrhli túto znôžku neaplikovateľných a nerealizovateľných hlúpostí, ako čisté alibistické halucinácie. Realita je teda taká, že ani jedna z týchto fašistických Trubano – Kisko – Hlinoidných – Bebloidov so svojimi stranami nemajú čo ponúknuť. Ale že vôbec nič. Ich nerváčenie a poplach v ich radoch svedčí aj o tom, že majú skutočné výsledky prieskumov a nie to ohlupovanie prostredníctvom akože verejnoprávnych médií. Ak by mali naozaj tie percentá, ktorými denne kŕmia verejnosť, kľudne by si robili aj oni svoje vlastné zhromaždenia a stretnutia s občanmi, kde by ich veselo ohlupovali ďalej. Ale pretože tomu tak nie je a vidia, že sú pod hranicou zvoliteľnosti, vsadili všetko na jednu kartu, hrajú vabank. Musia z celého Slovenska zvážať akože svojich verných fanúšikov, musia narúšať skutočné pokojné zhromaždenia, vulgárne nadávať, oplzlo sa chovať a vyhrážať sa smrťou. Toto sú ich metódy a ich pravá tvár. Podlosť, zákernosť, chamtivosť, lži, provokácie a sústavný pokus o štátny prevrat. Za akúkoľvek cenu.

Takže každý volič s kúskom zdravého rozumu a teraz nemyslím na liberálnych vlastizradcov, pôjde voliť a dá svoj hlas hoci aj nórskym sobom, len nie tejto západom riadenej a výdatne financovanej lúze, pre ktorú sú pojmy ako vlasť, Slovensko a národné cítenie, ako slnečné lúče, svietiace rovno do papule tohto upíra.

Zabime ich !!!

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár

Táto stránka používa súbory cookies na zhromažďovanie anonymných štatistických informácií o návštevníkoch, zapamätanie si používateľských nastavení, a pre nevyhnutnú funkcionalitu stránky. Súbory cookie sa nebudú používať na iný účel ako je uvedený. Potvrdiť čítať viac

error: Obsah je zabezpečený !!
Share via
Copy link