Vybuchne bomba 3 dni pred voľbami?

od Šéf planéty

Na Slovensku sa dejú čudné veci v súvislosti s voľbami. Nie sú dôležité politické strany, nie sú dôležité ich programy, nie sú dôležití lídri a osobnosti, dôležitý je Marián Kočner a jeho telefón a Alena Zsuzsová a jej telefón

Až sa mi žiada lasicovsky vyzvať, aby sa tí, ktorým ešte Kočner alebo Zsuzsová netelefonovali, prihlásili u súdruha Žinčicu. Záznamy z Kočnerových dlhoročných telefónnych hovorov majú v rukách orgány činné v trestnom konaní.

Ako to, že z trestných spisov masívne uniká  dokumentácia a zodpovední sa hrajú na mŕtveho chrobáka? Ako to, že niektoré redakcie fungujú ako agentúry spravodajských služieb a všetci sú spokojní? Alebo bezmocní? Ak niektoré redakcie disponujú záznamami z Kočnerovho telefónu, čím všetkým ďalším ešte disponujú? Očividne to Kočnerovým telefónom nekončí! Ako to, že týmito materiálmi už disponujú aj zahraničné mimovládky? Ako to, že polícia nevie zistiť, kto to vynáša a obchoduje s takouto databázou?

Pretože to je zjavne obchod: Finančný, alebo politický. Alebo to polícia vie a vyhovuje jej to? Alebo to policajné, alebo politické špičky samé organizujú? To by však už znamenalo, že sa tu niekto zahráva s myšlienkou dosiahnuť stav, aby moc ležala na ulici. Po Kuciakovej vražde sa to už takmer stalo. A akú úlohu v tejto spravodajskej hre, pretože to nie je nič iné, hrá SIS?

Súčasťou tejto hry je jednoznačne aj načasovanie premiéry filmu Sviňa, to nevidí len hlupák. Súčasťou hry sú aj kolaterálne udalosti, ktoré formálne a zdanlivo s týmto nesúvisia, ale vytvárajú potrebnú atmosféru a potrebné informačné pole: Súdny proces s Kotlebom, Rostasom, zrazu s Paškovým synovcom, stíhanie Daňa, Vaského, znovuobnovenie stíhania Mečiara a stíhanie Fica, výsluch na NAKA Lívie Garčalovej…

Je to do očí bijúce stíhanie len jedného krídla politického spektra. Vice versa nestíhanie iných, ktorí si napríklad brúsia zuby na premiérsku stoličku, ich fakticky dekriminalizuje. Nič z toho nie je náhoda, je to starostlivo pripravený postup.  Spomeň si čitateľ, ako nám jeden pán pred pár týždňami prikázal, že predvolebnými témami nesmie byť vlastenectvo, rodina, ani láska k svojmu národu.

Z reťazenia udalostí mi logicky vyplýva, že výbuch najväčšej informačnej bomby sa ešte len chystá. Vybuchne 3 dni pred voľbami, aby emócie cez voľby dosiahli vrchol a aby sa obeť už nestihla brániť, vzhľadom na predvolebné moratórium. Dá sa predpokladať, kto bude obeť, ale na to, čo bude obsahom, si treba počkať. A nebyť prekvapený.

Dr. Štefan Paulov

ZDROJ: HS

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár