VEĽKÁ BRITÁNIA: Moslimovia páchajú genocídu Belochov za spokojného prihliadania ŠTÁTNEJ MOCI.

od Šéf planéty

O čo ide? Ále, normálka, ako obvykle, nič zvláštne – moslimovia z moslimských znásilňovacích gangov mnoho rokov znásilňovali, mučili, pohlavne zneužívali a násilím a drogami nútili k prostitúcii britské dievčatá. Ako vždy, aj tentoraz – to sa rozumie samo sebou – tieto závažné, brutálne zločiny páchali „britskí“ moslimovia (najmä. Pakistánski moslimovia s britským pasom a britskými sociálnymi dávkami) a to výhradne na bielych britských dievčatách „nemigrantského“ pôvodu.

Preložené z newspeaku – opäť praskol ďalší prípad, kedy moslimskí prisťahovalci celé roky cielene znásilňovali, mučili, a násilím a drogami nútili k prostitúcii výhradne biele britské dievčatá a zločiny moslimských prisťahovalcov ( „utečencov“) tak naviac celý čas zrejmý na rasistický motív.

Tentoraz táto skutočnosť „praskla“ v meste Rochdale. Predchádzajúce mesta, kde táto „roztomilá, milo kultúrno obohacujúca“ novo-britsko-kalifátská tradícia vyšla najavo a nebolo už možné, aby ju „britská“ štátna moc aj naďalej zakrývala pred zverejnením a chránila zločincov ( „kultúrne obohocovanie“) pred potrestaním, teda medzi ďalšie „moslimami multikultúrne obohatené“ mesta (o ktorých je to už všeobecne známe !!!), patrí Rotherham, Birmingham, Telford, Oxford, Huddersfield, Northam len čo si teraz spomínam. Ale nepochybujem o tom, že sa nejedná o žiadnu lokálnu záležitosť, že sa jedná len o tie mestá, kde to už prasklo. Som si stopercentne istý, že sa tieto rasistické zločiny z nenávisti zo strany moslimov voči belochom dejú po celej Británii.

Nu, ako povedal „arcibiskup“ Vatikánu, migrácia bola „pre ľudstvo vždy dobrá„. Ale ľudí to väčšinou odsrali, ako hovorím ja, arcilotr, arcixenofob, arcisexista, arcirasista, arciruský arcitroll a arcineonacista, ako ma iste otituluje každý slnierkársky neomarxista. (Nemohol som si neodpustiť ten nespisovný výraz.) To je ako v tom vtipe z reálneho socíku (toho predchádzajúceho socíku, nie toho dnešného bruselského totalitného socializmu) – aký je rozdiel medzi ľuďmi a ľuďom? Ľud buduje za socializmus a ľudia na neho serú. (Pardon, presne tak ten vtip naozaj znel a v spisovnej slovenčine by jednoducho nevyznel.) Tu je to podobné – pre ľudstvo je migrácia vždy dobrá (ako hovorí „vatikánsky“ arcisatan, ehm, arcibiskup), ale ľudia si to odskáču zničenými životmy. Vo finále všetci do jedného. Mimochodom je úplne zrejmé, že Vatikán sa už celkom jasne vydal pod vedením „pápeža“ Bergoglia na cestu likvidácie kresťanstva a na cestu podriadenie sa islamu, homosexualismu, genderismu, greténismu a všetkým ďalším odnožiam neomarxistickej, multikulturalistickej deviácie.

Pozn .: Kriminalita moslimských migrantov voči pôvodným obyvateľom európskych krajín má takmer vždy navyše charakter zločinu z nenávisti – napr. Okrem okrádania je takmer vždy prítomných aj ponižovanie obete, napr. Namočením do úst, nutkaním obete k bozkávaniue topánok moslimského kultúrno-obohacujúceho zločinca pod.

Pozri napr. Tu – ale takých prípadov nájdete aj na dnešnom nevoľníctve, cenzurovaním internetom desiatky, keby som ich mal všetky nalinkovať, tak by tento článok bol dlhší ako svojho času Zlaté stránky.

Moslimskí prisťahovalci tak Británii úspešne obohacujú. Konkrétne o rasizmus, masové znásilňovanie a sexuálne zneužívanie, obchod s ľuďmi, násilím vynútenú prostitúciu (mnohokrát maloletých dievčat, samozrejme výhradne bielych dievčat). Koniec koncov, keď sa človek prejde večer po Václavskom alebo Staromestskom námestí, vidia, že aj naši republiku už migranti výrazne obohatili za láskavého a potešený prizerania štátnej moci vrátane kriminálnej polície a cudzineckej polície (o AlHamajdově „ministerstve vnútra pre islamizácii“ ani nehovorím.) Obchod s drogami a prostitúciu na Václavskom a Staromestskom námestí už celkom očividne organizujú a zabezpečujú „sýrski inžinieri, lekári a doktori vied“ z Nigérie a Afganistanu. A pracujú o sto šesť. Zarábajú nám tak zrejme na dôchodky, že? Tiež ukazujú celkom jasne, že xenofobové, ktorí škarohlídsky hovorili o nízkej kvalifikácii nelegálnych migrantov z Afriky a Afganistanu (zo „Sýrie“), sa úplne mýlili. Pritom sa jedná očividne o chemikov, farmaceutov, gynekológov a manažérov (organizovanie prostitúcie je určite manažérsky neľahká úloha, najmä, keď príslušné dievčatá a ženy je nutné „tak trošku prinútiť“, ako je „peknú“ tradíciou moslimov organizovanej prostitúcie s európskym personálom bielych dievčat). Iste ide o istích chemikov, farmaceutov a manažérov s univerzitným vzdelaním z „Nigerian Criminals Univerzity“ prípadne na „Afghanistan islamistov Djihad University“ alebo z nejakej podobnej, svetovo preslávené méty vzdelanosti.

Už som to raz písal, ale je namieste to pripomenúť znova:

Mimochodom, po Bratislave stretávam už niekoľko rokov stále narastajúci počet zaujímavých „turistov“. Černosi, na prvý pohľad z rôznych krajín (rôzne odtiene pleti, rôzne tvary nosa, tváre a iné navzájom typovo odlišné prvky), samí, jednotlivci, bez partnerky dokonca aj bez parťáka, mladí muži, vo vojenskom veku, pohybujú sa mimo turisticky zaujímavé oblasti, potulujú sa s prázdnym pohľadom po nákupných centrách, na chrbte batôžtek, žiadny foťák, občas mobil so slúchadlami, ale nič nefotí.

Rozsah moslimského znásilňovania, mučenia, zneužívania bielych britských dievčat je tak enormný, že sa hovorí až o milióne bielych britských dievčat znásilnených a zneužitých moslimskými gangmi v predošlých rokoch. Hovorila o tom dokonca aj bývalá laboristická tieňová ministerka (https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/child-sex-abuse-gangs-could-5114029), ktorá sa zaoberala kauzou Rotherham. V Rotherhame moslimovia desiatky rokov znásilňovali biele britskej dievčatá. Polícia a štátne úrady im v tom aktívne napomáhali – nielen, že túto viac menej všeobecne známu závažnú trestnú činnosť sa všeobecne známymi páchateľmi policajti a štátni úradníci nevyšetrovali, ale dokonca zastrašovali obete, vyhrážali obetiam aj ich rodinám a všemožne sa aktívne snažili umlčať obete, len aby moslimské znásilňovacie gangy neboli vyšetrované a moslimskí páchatelia, len aby neboli potrestaní.

Keď si teraz čítam Wikipédii ku kauze moslimských rasistických znásilňovacích gangov v Rotherhamu, musím povedať, že priamo žasnem. Text sa zaoberá asi tak v dvadsiatich tisíckach slov všetkým možným, až na samotné moslimské znásilňovací gangy. Napríklad úplne zásadným dôvodom, prečo moslimskí zločinci znásilnili minimálne 1 400 preukázaných obetí z radov bielych britských dievčat, nie je skutočnosť, že polícia sa bála vyšetrovať moslimami zo zločinov proti bielym (pretože polícia sa bojí režimu politickej moci v Británii a obvinenia z „rasizmu“) . Dôvodom, prečo moslimovia viac ako 20 rokov znásilňovali v tomto meste biele britské dievčatá za aktívnej pomoci polície (zastrašovanie obetí zo strany polície) je podľa Wikipédie to, že na mestskej rade Rotherhamu panovala „sexistické atmosféra“. Napríklad tam vraj niekto povedal o nejakej kolegyni, či si pri sexe berie škrabošku na tvár, a inej žene tam vraj niekto povedal, že by bolo fajn, keby nosila kratšie sukne. No, iste, keď nejaký beloch povedal kolegyni, že má pekné nohy, to sa potom nemožno čudovať, že moslimovia len v Rotherhamu znásilnili preukázateľne minimálne 1 400 bielych britských dievčat, veľa z nich maloletých, niektoré pribité za jazyk k stolu, iné znásilnené urazeným hrdlom fľaše! Príčina je primitívne sexizmus belošských mužov a nie rasistická zločinecké nenávisť moslimov voči belochom! A je to! Prípad vyriešený! Ani sa nechcem domýšľať, akých zločinov by sa úbohí moslimovia vlastne museli dopúšťať, aby snáď na Rotherhamskej radnici nejaký beloch treba kolegyni pridržal dvere alebo jej pomohol do kabáta!

Chápete? Dokonca aj potom, čo to praskne a je naplno zverejnený škandál, že moslimské gangy hromadne desiatky rokov znásilňovali biele britskej dievčatá za vedomej spolupráce polície a štátnych úradov, tak štátna moc britského kalifátu (v spolupráci s internacionálou neomarxistů) celú vec aj naďalej kamufluje a hlavná pozornosť smeruje na to, že nejaký beloch pochválil kolegyňu pekné nohy! Štátna moc úplne cielene a vedome usiluje o zamaskovanie zločineckej činnosti moslimských migrantov proti bielym britským dievčatám!

Viď: https://en.wikipedia.org/wiki/Rotherham_child_sexual_exploitation_scandal

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár