Upotený pán z Popradu by sa mal konečne spamätať, odkazuje Fico exprezidentovi

od Šéf planéty

Predseda strany Smer-SD Róbert Fico sa vo videu ohradil voči obvineniam, že stojí za nedávnym videom o Andrejovi Kiskovi. Tvrdí, že vždy, keď sa niečo objaví o opozícii, je za tým on. Kisku nazýva upoteným mužom, ale aj klamárom, podvodníkom a úžerníkom.

Nedávno sa objavilo na internete video, ktoré má dokazovať prepojenie bývalého prezidenta a predsedu strany Za ľudí Andreja Kisku na podsvetie. Ten video označil za primitívne a zinscenované, pričom v ňom hrajú dvaja zlý a nedôveryhodný herci, pričom podľa Kisku ide o pomstu Roberta Fica, predsedu strany Smer.

Fico na Kisku reagoval cez video, v ktorom mu odkazuje, že on nezodpovedá za všetko v tejto krajine. „Tento upotený pán z Popradu by sa mal konečne spamätať. Mňa absolútne nezaujíma, kde je, čo je, je to vec orgánov činných v trestnom konaní,“ hovorí na videu Fico.

Za všetkým je Fico?

Predseda Smeru dodáva, že keď hocičo vyjde na Kisku, vždy je za tým on. Argumentuje však, že dané video ešte ani nevidel, ale plánuje si ho pozrieť. Kritizuje tiež, že podľa neho je vždy všetko o ňom alebo Smere pravda, a naopak, keď vyjde na povrch niečo o niekom inom, tak to pravda nie je.

Ja som len čítal zatiaľ nejaké správy, že vyšlo nejaké video, kde hovoria dvaja ľudia, ktorí boli blízko pri ňom v nejakých pozemkoch pod Tatrami. Čo ja s tým mám? Všetci dobre viete, že to je klamár, podvodník, zlodej a úžerník, povedal predseda Smeru.

ZDROJ: DENNIKS

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár