TALIANSKO ODÍDE Z EÚ A ROZLÚČI SA BEZ POĎAKOVANIA

od Šéf planéty

Tomio Okamura: Ťahajte do čerta pani von der Leyenová, pani Merkelová, pán Macron a ďalšie europotentáti

Matteo Salvini, ktorý pôvodne nebol za vystúpenie z EÚ, ale za jej radikálnu reformu formou obnovenia suverenity národných štátov, dnes pripúšťa, že Taliansko odíde z EÚ – a bez poďakovania. Veľký architekt európskej unifikácie a bývalý predseda Európskej komisie Jacques Delors varuje pred smrteľným nebezpečenstvom pre EÚ. „My budeme radi, keď Európska únia skončí a európske národy sa dohovoria na spolupráciu nezávislých národných štátov. Súčasná EÚ je nepriateľ číslo jedna pre existenciu našej krajiny a nášho národa. Som znechutený a pohŕdam touto Európou. Akonáhle bude vírus porazený, musíme sa spýtať sami seba na budúcnosť tejto EÚ. Trvalo jej 15 dní posúdiť, či a ako pomôcť, zatiaľ, čo ľudia umierali. „Únia“ je hadí a šakalí brloh. Najprv musíme zvíťaziť nad vírusom a potom sa znovu zamyslíme nad EÚ. A prípadne sa rozlúčime. Bez poďakovania, „napísal Matteo na Twitteri.

Smrteľné nebezpečenstvo

„Zdá sa, že politická klíma, ktorá prevláda medzi hlavami štátov a vlád, a nedostatok európskej solidarity, ohrozujú Európsku úniu smrteľným nebezpečenstvom,“ uviedol Jacques Delors, jeden z otcov Európskej únie, ktorý predsedal Komisii EÚ v rokoch 1985 až 1995.

„V skutočnosti sú to europotentáti, kto pochovávajú EÚ svojich správaním sami. Tým, že sa vysmievajú obyvateľom, tým, že chcú zničiť národné štáty, tým, že masovú migráciou islamizují a ničia Európu, tým, že ničia ekonomiku klimatickým šialenstvom, tým, že ničia rodiny neomarxizmos a genederizmom“ napísal šéf SPD Tomio Okamura na svojej stránke tomio.cz.

„Aj my by sme sa radi rozlúčili so súčasnou EÚ – a tiež bez poďakovania. V Bruseli sa už fakt asi pomiatli. Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová povedala, že Európska komisia pripravuje spoločnú stratégiu, ako čo najrýchlejšie zrušiť uzavretie hraníc medzi štátmi EÚ.

Tomio Okamura: Súčasná EÚ je nepriateľ číslo jedna

Tak ona si nedá pokoj! EÚ nielen, že nepomáha, ale škodí. Uzavretie hraníc je predsa nevyhnutné kvôli zabráneniu šírenia koronavírusu, inak sa ho nezbavíme. Zbaviť by sme sa ale určite mali škodlivej EÚ! Súčasná EÚ je nepriateľ číslo jedna pre existenciu našej krajiny a nášho národa. Kto to nevidí, je politicky slepý, zastrašený, kúpený, alebo priamo kolaborant zrádzajúci svoju krajinu. Ťahajte do čerta pani von der Leyenová, pani Merkelová, pán Macron a ďalšie europotentáti. To sú naše hranice a tie strážime, keď je národ v nebezpečenstve“ uzavrel svoje vyjadrenie Tomio Okamura.

Zdroj: extraplus

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár