Robo (Otec) Bačinský

od Šéf planéty

Volám sa Robo Bačinský. 

Nepovažujem sa ani za aktivistu, ani za blogera. Som obyčajný biely heterosexuálny Slovák, ktorý na plnú hubu vyjadruje svoj odpor voči diletantskej a maximálne neschopnej vláde, proti neoliberálnemu chtíču a vlastizradcom so snahou vymazať Slovensko z mapy sveta. Som „ten vojak“, ktorý nerozpráva, ale koná a po vstupe Slovenska do NATO ukončil svoje pôsobenie v OS SR, vrátil vyznamenania, no napriek tomu je vždy pripravený k ochrane slovenskej štátnosti. 

Mohlo by sa vám páčiť

3 komentáre

Avatar
Drahomira Majerčinová 11. januára 2020 - 18:00

Super

Odpoveď
Avatar
Tibor 12. januára 2020 - 21:22

Robo, si super chalan, som rad , ze sme priatelia

Odpoveď
Avatar
Latcso 13. januára 2020 - 15:26

Ahoy priatelu.Ano I ja som mussel opusťiť Slovensko pred prenasledovaňim a útlakom zo štátnej správy polície a súdnej mafie.Žiadna spoločenská zmluva z takzvaným právnym morálnym slovenským štátom ňeexistuje je to len výplod a iluzia chorej zotročenej mysle ktorá ňigdy ňepoznala slobodu.Takže v skutočnosťi slovenský štát je len sofistikovaná ozbrojená organyzovana banda bezcharakternych zločincov otrokárov vrahov a parazitov psychopatov a sociopatov.Slovaku vláda ži ňesluži ale vladňe takže si obyčajný otrok.Začny voliť sám seba a ňie otrokárov nad sebou.

Odpoveď

Zanechaj komentár

Táto stránka používa súbory cookies na zhromažďovanie anonymných štatistických informácií o návštevníkoch, zapamätanie si používateľských nastavení, a pre nevyhnutnú funkcionalitu stránky. Súbory cookie sa nebudú používať na iný účel ako je uvedený. Potvrdiť čítať viac

Jediným klikom sa prihlásite do našej FB skupiny k patriotom s rovnakým záujmom.

close-link