Raper Moloch Vlavo v novom hudobnom klipe prezentuje svoj aktuálny názor na politiku

od Šéf planéty

Dlhoročný a známy  slovenský raper Moloch Vlavo si nikdy nekládol servítku pred ústa. Vždy o veciach hovoril tak, ako ich reálne vnímal a cítil.

Dnes pustil do sveta videoklip určený pre pieseň s názvom ČO KEBY. Okrem iného v nej oznamuje svoj názor na „slušnú demokratickú opozíciu“. Na Andrejovi Kiskovi, Richardovi Sulíkovi, Miroslavovi Beblavom, Lucii Ďuriš Nicholsonovej či Alojzovi Hlinovi neostala nitka suchá. V piesni taktiež opovrhuje gender ideológiou a vyjadril aj ľútosť nad vraždou Jána Kuciaka, ktorý bol podľa jeho slov zastrelený preto, že písal pravdu. Nezabudol odkázať na dôležitosť rodiny a kritizuje mafiánske či korupčné správanie politikov.

V závere klipu si Moloch dovolil krok, za ktorý ho veľká časť médií či iných raperov  pravdepodobne odsúdi, alebo sa budú snažiť tento počin odignorovať. Otvorene podporil kandidáta Mareka Géciho z Priamej Demokracie, ktorý v týchto  voľbách kandiduje spolu s ďalšími kresťanskými a národnými osobnosťami za stranu Kotlebovci – Ľudová Strana Naše Slovensko. Marek Géci má v týchto voľbách číslo 26 a sám v Molochovom klipe vystupuje.

Foto: Moloch Vlavo – Čo keby
0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár