Pravá tvár fašistov, ktorí voličom sľubujú lepšie zajtrajšky.

od Šéf planéty

Pri dnešných potulkách slniečkarskou Bratislavou, som v centre mesta narazil na tento skvost sfetovaných umelcov prozápadného typu a la Kalmus a Lorenz. Preškrtnutá svastika, prosím. Ale preškrtnutý dvojkríž, symbol Slovenska, ktorý zdobí uniformy vojakov a policajtov, budov štátnej správy, prezidentského paláca, či úradu vlády, je už za čiarou.

Znevažovanie, deformácie a výsmech nášho štátneho symbolu sa stal akousi novodobou zábavkou papierovo síce dospelých, ale mentálne zaostalých a v detskom veku zaseknutých dospelých jedincov. Slovač má tendenciu zabúdať, preto nezaškodí pripomenutie diel liberálnych výtvarníkov, oviec, ktoré patria do košiara sociopatov, derúcich sa k moci.

Tento umelecký hnoj je liberálmi nielen nadšene prijímaný, ale za ich výdatnej podpory tak ako sú, vrátane amerického poskoka Kisku, ale aj pani z Pezinka aj podporovaný.

Viem si živo predstaviť to škriekanie sion prestitútov, keby sa na verejnosti objavil niekto z konzervatívneho tábora v tričku, na ktorom by vagínu zdobila izraelská hviezda. Alebo penis, vo farbách EU aj s hviezdičkami, nebodaj grupáč, kde by si miesto vibrátora aktéri podávali tóru. Osobne v tom naozaj nevidím žiadny rozdiel. Ak prasárna, prosím, ale obojsmerne.

A túto zhovadilosť podporujú tlamy, ktoré sa na vás denne usmievajú z obrazoviek, presviedčajú vás, aká je zmena nutná ( s čím teda súhlasím), a že oni sú tí praví a jediní a vyvolení, ktorí dokážu naplniť potreby a očakávania unaveného a frustrovaného Slováka.

No nie sú. Nemajú žiadne riešenia, zato kecov plnú hubu. Slovák je ten posledný, na kom im záleží, čo dokazujú aj ich vyhlásenia.

Kiska: Ľudské práva NESMÚ byť nadradené obchodným záujmom.

Pani z Pezinka: Chcem, aby sme boli krajinou, kde sa ľudia nebudú báť zomierať

Truban: Demokracia je na pi*u. Hlavný problém je to, že voliť môžu všetci.

Hlina: Level bombardér – čo veta, to perla.

Novinár Soltés: Nie som rasista, ale vážne nemôžem vystáť bielu spodinu. Keď v roku 2016 zomrel ideológ slovanskej vzájomnosti Sergej Chelemendik, Soltézs sa na tom zabával. Na sociálnej sieti zverejnil status, v ktorom vyzval svojich priateľov, aby nedávali až tak veľmi najavo, že sa tešia, lebo „aj to bol človek. Asi“. Slovania sú podľa neho čvarga východnej Európy a sami nič nedokážu. Preto potrebujú Západ, aby ich skultivoval a dovtedy majú podľa neho vymrieť dve až tri generácie Slovákov. „Až potom bude Slovensko z najhoršieho von.“

Takže teraz máte jasno, kým sú tieto hady v skutočnosti. Kašlú na vás, na vaše symboly, rodiny, potreby… Roztrhať Slovensko na kusy a nakŕmiť ním to skvelé a úžasné západno. Pamätajte na to vo voľbách. Reči sa hovoria a chlieb sa je. Stačí sa pozrieť na ich skutky…

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár