Pravá tvár fašistov, ktorí voličom sľubujú lepšie zajtrajšky.

od Šéf planéty

Pri dnešných potulkách slniečkarskou Bratislavou, som v centre mesta narazil na tento skvost sfetovaných umelcov prozápadného typu a la Kalmus a Lorenz. Preškrtnutá svastika, prosím. Ale preškrtnutý dvojkríž, symbol Slovenska, ktorý zdobí uniformy vojakov a policajtov, budov štátnej správy, prezidentského paláca, či úradu vlády, je už za čiarou.

Znevažovanie, deformácie a výsmech nášho štátneho symbolu sa stal akousi novodobou zábavkou papierovo síce dospelých, ale mentálne zaostalých a v detskom veku zaseknutých dospelých jedincov. Slovač má tendenciu zabúdať, preto nezaškodí pripomenutie diel liberálnych výtvarníkov, oviec, ktoré patria do košiara sociopatov, derúcich sa k moci.

Tento umelecký hnoj je liberálmi nielen nadšene prijímaný, ale za ich výdatnej podpory tak ako sú, vrátane amerického poskoka Kisku, ale aj pani z Pezinka aj podporovaný.

Viem si živo predstaviť to škriekanie sion prestitútov, keby sa na verejnosti objavil niekto z konzervatívneho tábora v tričku, na ktorom by vagínu zdobila izraelská hviezda. Alebo penis, vo farbách EU aj s hviezdičkami, nebodaj grupáč, kde by si miesto vibrátora aktéri podávali tóru. Osobne v tom naozaj nevidím žiadny rozdiel. Ak prasárna, prosím, ale obojsmerne.

A túto zhovadilosť podporujú tlamy, ktoré sa na vás denne usmievajú z obrazoviek, presviedčajú vás, aká je zmena nutná ( s čím teda súhlasím), a že oni sú tí praví a jediní a vyvolení, ktorí dokážu naplniť potreby a očakávania unaveného a frustrovaného Slováka.

No nie sú. Nemajú žiadne riešenia, zato kecov plnú hubu. Slovák je ten posledný, na kom im záleží, čo dokazujú aj ich vyhlásenia.

Kiska: Ľudské práva NESMÚ byť nadradené obchodným záujmom.

Pani z Pezinka: Chcem, aby sme boli krajinou, kde sa ľudia nebudú báť zomierať

Truban: Demokracia je na pi*u. Hlavný problém je to, že voliť môžu všetci.

Hlina: Level bombardér – čo veta, to perla.

Novinár Soltés: Nie som rasista, ale vážne nemôžem vystáť bielu spodinu. Keď v roku 2016 zomrel ideológ slovanskej vzájomnosti Sergej Chelemendik, Soltézs sa na tom zabával. Na sociálnej sieti zverejnil status, v ktorom vyzval svojich priateľov, aby nedávali až tak veľmi najavo, že sa tešia, lebo „aj to bol človek. Asi“. Slovania sú podľa neho čvarga východnej Európy a sami nič nedokážu. Preto potrebujú Západ, aby ich skultivoval a dovtedy majú podľa neho vymrieť dve až tri generácie Slovákov. „Až potom bude Slovensko z najhoršieho von.“

Takže teraz máte jasno, kým sú tieto hady v skutočnosti. Kašlú na vás, na vaše symboly, rodiny, potreby… Roztrhať Slovensko na kusy a nakŕmiť ním to skvelé a úžasné západno. Pamätajte na to vo voľbách. Reči sa hovoria a chlieb sa je. Stačí sa pozrieť na ich skutky…

Pravá tvár fašistov, ktorí voličom sľubujú lepšie zajtrajšky.

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár

Táto stránka používa súbory cookies na zhromažďovanie anonymných štatistických informácií o návštevníkoch, zapamätanie si používateľských nastavení, a pre nevyhnutnú funkcionalitu stránky. Súbory cookie sa nebudú používať na iný účel ako je uvedený. Potvrdiť čítať viac

error: Obsah je zabezpečený !!
Share via
Copy link