,,Pokiaľ si ceníte demokratických princípov našej krajiny, dovolíte, aby si ľudia vypočuli aj alternatívne názory,“ píše Repka starostovi Slovenskej Lupče

od Šéf planéty

Dobrý deň p. starosta,


moje meno je Jozef Repka a som pronárodný aktivista a bloger. Na sociálnych sieťach sa s radov progresívcov a liberálov šíria výzvy, aby Vám písali a žiadali Vás, aby ste nedovolil stretnutie obyvateľov vašej obce s legitímne demokraticky zvolenou parlamentnou stranou Kotlebovci-Ľudová strana Naše Slovensko. 


Nebudem Vás vyzývať, nebudem Vás ani žiadať. Chcem Vám len povedať p. starosta, že pokiaľ si ceníte demokratických princípov našej krajiny, dovolíte, aby si ľudia vypočuli aj alternatívne názory politických zoskupení, aj keď je to možno proti aj Vašej ,,srsti.“ 


V posledných voľbách mala táto parlamentná strana 8,04%, čo predstavovalo 209 779 hlasov od občanov našej krajiny. Súd dňa 29.04.2019 dokonca rozhodol, že strana nie je, ako ich nazývajú politickí oponenti, tzv. ,,fašistická či extrémistická.“ Preto nevidím dôvod, prečo by nemalo byť povolené toto stretnutie.


Dúfam, že sa rozhodnete správne a dovolíte vašim obyvateľom kriticky myslieť, vypočuť si všetky strany, všetky možnosti a alternatívy pred blížiacími sa parlamentnými voľbami. Pevne verím, že sa nezľaknete, ako mnohí iní starostovia a primátori a necháte toto zhromaždenie v kľude a v priateľskej atmosfére otvorené pre verejnosť.


Je každého vec, či sa takéhoto zhromaždenia zúčastní alebo nie, máme predsa demokraciu a slobodné rozhodnutie. Prečo by mal teda niekto niekomu niečo zakazovať?


Ďakujem za prečítanie e-mailu a správne rozhodnutie v prospech občanov a zdravého rozumu.


S pozdravom a úctou

Jozef Repka

aktivista a bloger

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár