Podľa europoslanca Polláka je problém, že Slovensko nevie zrušiť ĽSNS

od Šéf planéty

Celý článok si môžete prečítať tu: https://denniks.sk/22382/podla-pollaka-je-problem-ze-slovensko-nevie-zrusit-lsns/

Výplody tohto cigánskeho génia stoja ozaj za prečítanie.

Je chybou, keď si Slovensko nevie poradiť so zrušením strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS). V rozhovore pre agentúru SITA to povedal europoslanec Peter Pollák (OĽaNO/EPP). Reagoval tak na silnejúcu podporu kotlebovcov. Podľa neho je v demokracii sloboda slova dôležitá, no ĽSNS ju zneužíva na propagáciu zločinov. Riaditeľ rómskej vzdelávacej organizácie eduRoma Vladimír Rafael agentúru SITA informoval, že spúšťajú informačnú kampaň, aby ľudia išli voliť, ale nevolili ĽSNS.

„V každom prípade je zlé, ak si náš demokratický a súdny systém doteraz nevedel poradiť s politikmi, ktorí sa prezliekli z uniforiem, vymenili fakle za obleky a kravaty, prišli do parlamentu, ale stále sú to tí istí ľudia, ktorí predtým hajlovali,“ 

„Je choré, že skryto odkazujú na nejaké číslice (1488, pozn. SITA). Oni vedia, čo robia. Využívajú demokraciu tak, aby ich ten demokratický systém neposlal do basy. Tie záhadné číslice, ku ktorým sa nevedia vyjadriť, sú jednoznačne odkazy na Adolfa Hitlera.“ 

 „Preto naša organizácia veľmi jasne vystupuje proti ĽSNS bez ohľadu na to, či sa strana v súčasnosti nachádza v politickom súboji. Spúšťame informačnú kampaň, aby ľudia išli voliť, ale nevolili ĽSNS. Toto musíme urobiť preto, lebo už naozaj ide o ohrozenia demokratických princípov.“ 

No cigánčik, tak teraz dobre počúvaj. Ty, s tvojou neoliberálnou cháskou, topiacou sa v sorosových peniazoch, môžete zrušiť tak akurát hovno pod lopúchom, alebo prímestskú linku do Horných Kokáloviec.

Ja viem, že tvojou jedinou témou ktorú ako tak zvládneš sú Kotlebovci a vlastne všetci, ktorí Slovensko volajú Slovenskom a nie Toutokrajinou, pretože iný program nemáte a v skutočnosti s Biháriovou na cigánov zvysoka kašlete. Zrejme nebudeš zo Slovenska, ak si myslíš, že jediným problémom je, že nedokážete zrušiť ĽSNS, ani keď ste to už skúšali súdnou cestou. Skutočným problémom je, že vôbec existujú panáčikovia ako ty. Ktorý sa z chatrče vďaka vlezeniu do toho správneho zadku, dostal do EP a teraz si myslí, že je iný. Lepší. No nie. Aj ty si iba vyzliekol zamastené a špinavé handry, obliekol si oblek a kravatu a dostal sa do parlamentu.

Takže hajlovanie vravíš. Nenávisť voči cigánom, Hitler a čo ešte cigánčik? No tak sa teraz pozrime do vašich radov. Na tých čistých a svätých, na tú novú, mladú nádej. Čo tak na začiatok Erik Radačovský, ktorý dostal 87. miesto na kandidátnej listine PS/Spolu. Momentálne ako komunálny poslanec v Sabinove. Že ho nepoznáš? Nevadí debilko, ja ti ho predstavím.

 „Cigáni v posilke, no smrad jak po opicoch.“  „Toto sú ľudia? To sú opice, ktoré treba strieľať všetkých. A som rasista a čo ….“  Ešte dodal: „Hovorím. 99,5% Cigáňov si zaslúži guľku.“  Následne nadával aj na predstaviteľov neziskovej organizácie Ľudia proti rasizmu, bojujúcej proti predsudkom a šíreniu rasizmu: „Ľudia proti rasizmu sú …, aj všetci, čo obraňujú tie čierne hovädá… A moralisti, ….“

No čo povieš cigánčik na toto? Myslím, že toto sa dá porovnať s hajlovaním a oslavou Hitlera. Toto nie je Kotlebovec, ale tvoj kamarát, predstaviteľ mladej sily a nádeje do dudúcnosti. Kandidát PS/Spolu ty goďaver. A vieš čo je na tom najlepšie? Že tento Radačovský, ktorý by strieľal cigánov a Ľudí proti rasizmu nazýva hovädami, je na jednej kandidátke s tvojou osadníčkou Irenečkou Biháriovou, ktorá je dlhoročnou šéfkou tejto organizácie. No nie je to krásna zhoda náhod??? A takýchto čistých a bezúhonných je vo vašich radoch za vagón. Vymenovať ich tu, aj s ich výrokmi, je pre mňa strata času. Písať tu o tvojich súkmeňovcoch z osád, ktorí hrdinsky v tlupách mlátia bezbranného hasiča, alebo ženu dôchodkyňu, alebo vraždia po východnom Slovensku netreba, o tom vieme všetci. Toto je len tak na ilustráciu, aby si pochopil ty cigánsky poslanec, že každá minca má dve strany a že TOTO je ten problém, o ktorom ty nechceš hovoriť.

No a teraz poďme k tým tvojim číselkám. 14 a 88. Pochybujem, že vieš, kto bol David Lane a čo znamená to číslo 14. Ide o 14 slov cigánčik, no pri preklade do slovenčiny je tých slov iba 9. To znamená, že to strašidelné číslo, stráca význam. Je pre účely vašej fašistickej ideológie nepoužiteľné. S počtami a písmenami máš evidentne veľké problémy. Súdim tak podľa toho, že v detstve si sa so školu nestretol nejako husto, inak by si poznal aspoň abecedu a vedel by si, že písmeno H nie je ôsmym písmenom slovenskej abecedy. Napíšem ti ich, aby si sa doučil elementárne základy – a,á,ä,b,c,č,d,ď… Ď Pollák, Ď je tým ôsmym písmenom, čiže v tej náckovskej ,,šifrovanej“ reči to znamená, aspoň legenda tak hovorí – ďobe ďateľ. Ale už keď si tak pekne definoval 88, že je to nič iné, ako H H – Heil Hitler, mám vážne podozrenie, že Kiskov billboard s heslom Hlavu Hore v sebe ukrýva to isté šifrované Heil Hitler! Keď 88, tak 88. Pre každého Pollák, pre každého bez výnimky. Ja to vidím tak, že tvoj boh Kiska propaguje týmto číslom, alebo ak chceš, tak písmenami nacizmus, holokaust, koncentráky, nadradenosť bielej rasy nenávisť voči degešom. Natiahneš na seba oblek, pach prekryješ sprejom a už si myslíš, aký si ty vzdelaný a v práve. Stáva sa z teba odborník na ideológie a zakázané symboly. Na extrémizmus a cigánsku otázku. Dve strany mince Pollák, dve strany mince. Ak chceš klamať, stretneš sa s pravdou. Ak povieš iba polovicu vety, tá druhá na seba nenechá dlho čakať. Ak dáš facku, čakaj dve a netvár sa prekvapene. Ak bažíš po vojne, priprav sa na boj.

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár