Poďakovanie primátorovi mesta Krupina

od Šéf planéty

Po sociálnych sieťach sa začalo šíriť vyjadrenie primátora mesta Krupina p. Ing. Radoslava Vazana, ktorý umožní meeting riadne zvolenej parlamentnej strany Kotlebovci-Ľudová strana Naše Slovensko s obyvateľmi mesta. Týmto sa dištancoval od všetkých starostov a primátorov miest a obcí, ktorý neumožňujú svojim obyvateľom si vypočuť alternatívne názory tohto systému. Nižšie uvádzam vyjadrenie primátora Krupiny, ktoré je na ich mestských stránkách:

Nakoľko, v dobe silnejúceho liberalizmu a agresivity zo strán podporovateľov mimoparlamentných strán, nie je veľa takýchto odvážnych ľudí a k tomu ešte funkcionárov, dovolil som si primátorovi Krupiny zaslať ďakovný e-mail, kde som ho požiadal o to, aby ako predstaviteľ mesta zabezpečil poriadok a bezpečnosť pre svojich obyvateľov, pokiaľ by mimoparlamentné strany PS a Spolu, Za ľudí a KDH chceli usporiadať protesty.

Vážme si takýchto ľudí. Odhodlanosť, vlastný názor a hlavne dodržiavanie Ústavy SR sú bezpodmienečne podmienkou preto, aby starosta alebo primátor pracovali slušne a hlavne pre ľudí.

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár