„Padaj! Ti prij*bem! „Slovák našiel migrantov v kamióne. VIDEO lomcuje internet

od Šéf planéty

Slovenský vodič kamiónu vo svojom vozidle odhalil migrantov. Video sa začalo hojne šíriť internetom a sú naň veľké ohlasy. „Čo robíš? Daj to naspäť, vypadni, do koko*a, alebo ťa s tým ujeb*m, „kričal Slovák na jedného z migrantov. Podľa jedného diskutujúceho by pre vodičov kamiónov mali byť zbrojný preukaz a zbraň štandardom pre výkon povolania. „Človek nikdy nevie, na akého debila natrafí,“ dodal komentujúci. (Video na konci článku, pozor obsahuje vulgarizmy!)

Internetom sa v poslednej dobe začalo šíriť video slovenského vodiča kamiónu, ktorý vo svojom prívese objavil migrantov. Video tvorí veľké ohlasy. Pochádza z facebookovej stránky Amerika naser si 3.0. Na začiatku videa vodič vyliezol z kabíny a blížil sa k už odkrytému prívesu. „A ideme na potkany pojeba*é,“ povedal na začiatok. Následne vstúpil do prívesu, kde bol náklad kamióna. Skrývali sa tu však aj migranti. „Tu majú batohy,“ ukázal na batožinu. „Poďme!“ Zakričal na jedného z utečencov a vyzval ho na opustenie kamiónu. „Pál do pi*e! Von! “ pokračoval a vyhadzoval batožinu utečencov zo svojho kamiónu na ceste.

„Čo tu je?“ nahneval sa vodič a pokračoval vo vyháňaní nepozvaných hostí. „Špiny čierne, vydrbaé,“ nadával rasisticky. Následne sa traja migranti po verbálnom donútení vodiča vydali z kamiónu von. Išlo o dve ženy a jedného muža. Ten potom uvoľnil jednu priečku na kamióne tak, aby migrantka mohla jednoduchšie z kamiónu vyliezť. Tá sa však následne buchla do hlavy. To slovenský vodiča vytočilo. „Čo robíš? Daj to naspäť, vypadni do kokoa, alebo ťa s tým ujebm, „kričal Slovák na jedného migranta. Ten sa mu potom ospravedlnil sa slovami „sorry.“ „Ja ti dám sorry, hej do pie,“ odpovedal vodič.

„Kurvy vydrbaé,“ odpľul si Slovák a pokračoval v prehliadke kamiónu. V ňom sa totiž skrýval ešte jeden migrant. „Hej! Guten Morgen !!! „reval na ukrývajúcich sa utečencov. „Padaj!“ povedal k trom migrantom, ktorí sedeli na ceste pri kamióne, z ktorého práve vyliezli. Odpovedali, že OK. Medzitým z kamiónu vyskočil ďalší migrant, ktorý držal priečku, ktorú predtým odstránil. „Daj to sem, alebo ťa s tým prijebm po gebuli,“ natiahol sa pre ňu Slovák. Načo bola priečka vodičom vrátená a ten ju pripevnil späť. „Kokt vyjebaý …,“ povedal. „Hej a ty čo? Potrebuješ pomoc? „Vypytoval sa skrývajúceho sa utečenca. „Ako si sa tam dostal, do pi*e?“ povedal ešte kamionista a následne video skončilo.

video

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár