Odpad ľudskej spoločnosti, inak zvaný Denník N.

od Šéf planéty

Ako začať ? Denník N (ďalej len Hnojník N) má toho veľa za ušami, nehovoriac o obrovských dotáciách a pofidérneho financovania z liberálnych kruhov (hlavne ESET), sa rozhodol blokovať všetkých NE-liberálov zo svojej facebookovej stránky.

Vraj podľa nich ide o falošné profily a preto ich treba odstrániť. Boris Kollár ihneď zareagoval a odpísal Hnojníku N, to čo mal na duši.

Hnojník N je v podstate taká liberálna stoka, kde chodia ráno Bratislavčania (česť výnimkám) čítať správy, samozrejme potom ako si dajú misku cereálií a cafeé frape latuccino. V srdci tejto chamradi, ktorý neustále porušujú novinársky kódex (pani „“Redaktorka““ Monika Tódová, čo orálne uspokojovala bývalých SIS-károv za informácie a je priamo napojená na PS/SPOLU, hlavne kámoška Michala Trubana). Je to samozrejme logické. Podľa starého pravidla: „Nepohryzieš ruku, ktorá ti dáva jesť“ sa riadi aj celá redakcia Hnojníka N. Nevadí, my si dáme ráno zalievanú kávu, pobozkáme manželku a deti a ideme do práce. Nenechajte sa uniesť Sorosovými článkami z tohoto nechutného cirkusu zvaného Denník N. Prajeme Vám pekné ráno priatelia a hlavne bez stresu.

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár