Ďalší rasista v radoch koalície PS/SPOLU. Preveruje niekto z PS/SPOLU tých ľudí, ktorých prijímajú do svojich radov?

od Danny Kollar

Ukazuje sa, že strany Progresívne Slovensko alebo Spolu zvyknú mať medzi sebou rasistov prvej triedy. A predstavitelia týchto strán na čele s Bihariovou nás idú “vychovávať” ako sa máme správať k menšinám, pritom v prvom rade by si mali vychovávať svojich!

Po včera medializovanom prípade kandidáta za Progresívne Slovensko, Erika Radačovského je tu ďalší. Volá sa TOMÁŠ DZURENDA a je obecným poslancom v Dulovej Vsi v okrese Prešov. V marci 2019 sa hrdo prihlásil k strane SPOLU – občianska demokracia a pritom predtým velebil Kotlebu. Čítate dobre a pripájam aj zlomok jeho statusov.

S radosťou by zabíjal Rómov, Afričania podľa neho patria do Osvienčimu, osobitne ho vytáča kríženie rás, lebo Černosi sú preňho „opice“…

Obdivuje Tisa a samozrejme, drží palce Kotlebovi. Podobne ako Erik Radačovský.

No nie sú tí naši slovenskí liberáli roztomilí? Toto je ten ich progres?

Človek, ktorý rozhoduje o živote v obci a má facebook plný rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu, nenávisti voči ženám, schvaľovania terorizmu a spochybňovania SNP sa mi hlboko hnusí. Určite aj prezidentka by mala radosť ak by si prečítala jeho statusy. Hlavne tie o ženách v riadiacich funkciách.

V minulosti fandili Kotlebovi, dnes fandia Trubanovi, bravó – jeden deň nenávidíš Afričanov či Rómov a na druhý deň si slniečko ako remeň a distribuoval by si jedného do každej rodiny.

MENIA POLITICKÉ TRIČKÁ SKORO AKO BEBLAVÝ

Tá pevnosť názoru, ach, perfektné, tlieskam. Menia svoje názory ako profilovky – bez mihnutia oka. Skoro ako Beblavý – ten už tiež stihol slúžiť všetkým, od Goríl až po gazdu. A dnes je nová tvár. Aké jednoduché.

Pán Beblavý, ako toto vysvetlíte svojim voličom ?

ZDROJ: FACEBOOK, SITA

3 komentáre

Mohlo by sa vám páčiť

3 komentáre

Avatar
vd 29. januára 2020 - 3:07

uz nie je medzi nami. pokusy o diskreditaciu su zbytocne.

Odpoveď
Avatar
oto 29. januára 2020 - 11:19

Erik Radačovský nebol kandidát z Progresívneho Slovenska, ale zo strany spolu, máte tam chybu…

Odpoveď
Avatar
Miriam 29. januára 2020 - 16:31

Nikto taky na kandidatke nieje tak nerozumiem preco to tu riesite pan Kollar…absolutne irelevantne

Odpoveď

Zanechaj komentár