Míting strany ĽSNS v Košiciach, kde PS/SPOLU usporiadali divadielko v duchu: „Chudobe stačí jedlo a hry a ešte nás za to budú milovať.“

od Šéf planéty

V Košiciach sa 16.01 konal predvolebný míting ĽSNS, Národná koalícia, KDŽP Aliancia za Slovensko, Priama Demokracia a Doma dobre. V tesnej blízkosti (oddelenej políciou) sa paralelne konal protimíting liberálov (údajná pritomnosť Kisku, Trubana..na vlastné oči prítomnosť A. Hlinu), ktorí sa nevedeli vpratať do kože – vulgárne a hanlivé nápisy koloroval neustály piskot, vykrikovanie s cieľom zmariť míting pronárodných strán. Priložené foto hovorí za všetko, naopak, pán Mazurek rečnil na výbornú a napriek tomu je označovaný za fašistu. Kladiem si otázku – kto je tu vlasne fašista???

Nevoliť znamená opäť vrátiť k válovu takých asociálov ako Beblavý ktorý zobral 60 000 invalidným dôchodcom invalidné dôchodky. Ich hriech bol, že im chýbali ruky alebo nohy pre Miunkov liberálny svet už boli nežiaduci. Len aby sa nezabudlo, že mnohý skončili na ulici kde zomreli hladom alebo spáchali samovraždu. Taká perspektíva čaká Slovensko, keď sa úžerná extrémistická liberálna arogantná svoloč zvyklá žiť na úkor druhých opäť dostane ku válovu, aj preto je potreba ísť voliť i keď hrozí opäť volebný podvod ako u úžerníka, či snehurky z Pezinka.

Na tomto mítingu v Košiciach je až pôsobivé, ako málo stačí asociálom ku šťastiu. Ale niet sa čomu diviť, veď tieto praktiky sú známe už od čias Rímskej ríše :“ Chudobe stačí jedlo a hry a ešte nás za to budú milovať.“

Tohto pravidla sa chytila aj PS/SPOLU, dovedú si chamraď z osád, nakúpia alkohol, rozdajú transparenty a rómska menšina sa zabáva pri cigánskej muzičke a ešte za to dostanú zaplatené.

Koniec-koncov video a fotografie z mítingu povedia viac ako tisíc slov.

[foogallery id=“1342″]

2 komentáre

Mohlo by sa vám páčiť

2 komentáre

Zanechaj komentár