Mieria progresívci svoju kampaň na úchylov?

od Šéf planéty

O propagácii drog v prednáškach Michala Trubana pred mladými ľuďmi sme už počuli. Známe sú aj snahy takýchto jednotlivcov zaviesť do každodenného života gender ideológiu, počnúc „rodovo citlivým“ jazykom, končiac zavedením desiatok ľudských pohlaví (respektíve rodov) do školských osnov pre deti. Vie sa aj o snahe pretlačiť registrované partnerstvá do slovenskej legislatívy a prítomná je aj idea o zmene označovania matka a otec na „rodič 1, rodič 2“ a možno dokonca aj „rodič 3“.

V nedávnom čase sme mohli na internete zbadať banner istej politickej strany, ktorá si hovorí Progresívne Slovensko, na ktorom sú odfotené dve osoby (nenapísal som ženy, keďže možno práve v tej chvíli si jedna z nich rozmyslela, že je koňopes a ja túto osobu nechcem uraziť), pravdepodobne znázorňujúce lesbičky, s textom o tom, ako registrované partnerstvá už tridsať rokov pomáhajú Európe.

Pri pohľade na túto fotografiu sa musí človek opýtať, čo tým súdruhovia z PSka sledovali? Že registrované partnerstvá môžu uzatvárať iba pohľadné mladé dámy? A iba tie môžu pomôcť Európe? Kde je ďalších x pohlaví? Prečo nie sú na tomto banneri zastúpené? Budú progresívni úradníci schvaľovať či zamietať žiadosti o uzavretie registrovaného partnerstva na základe vzhľadu? Gréta by sa opýtala – How dare you?!

Alebo svoju kampaň dokonca strana Progresívne Slovensko smeruje k ľuďom, ktorí majú úchylku v sledovaní lesbického porna?

Skutočný liberál a progresívec by možnosť voľby strany Progresívne Slovensko mal odmietnuť!

*Tento text je zaradený medzi články s prvkami satiry, niektoré veci v ňom sú čisté domnienky a možno trošku zveličené dohady. Zo zahraničia financované mimovládky nás učia kritickému mysleniu a liberálne médiá ich v tom dlhodobo podporujú – je potrebné hľadať súvislosti a symboliku aj tam, kde nie sú – v číslach, dátumoch narodenia, tvare gombíkov na košeliach, uhle zdvihnutia ruky či dopadu slnečného svetla. NIE JE TO PRAVDA ALE MOHLA BY BYŤ!*

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár