Matovičová žena a jej kšefty s J&T a 18 miliónov na účte

od Šéf planéty

Igor Matovič má na krku extrémny finančný škandál. Väčší ako kauza CT či kauza kompa a podobne. Namiesto toho, aby sa k nemu vyjadril, zbabelo mlčí. A horúce gaštany z pahreby zaňho musí ťahať manželka Pavlína.

Prednedávnom som uverejnil dva blogy. Vychádzali z výpisov z bankových účtov manželky Igora Matoviča, pričom k jednému z kont (v J & T banke) mal prístup aj sám predseda OĽaNO-Nova. Na základe oficiálnych dokumentov, ktoré som získal od anonymného zdroja, som dokázal, že Matovič a jeho manželka nie sú žiadni obyčajní ľudia, ale zbohatlíci. Ich finančná hotovosť predstavuje takmer 18 miliónov eur. Medzi takzvanou rodinnou firmou Regionpress a účtami pani Matovičovej prebiehali mimoriadne podozrivé transakcie. A čerešničkou na torte je fakt, že Igor Matovič si s polovičkou kúpili za 10 miliónov eur zmenku J&T Private Equity B.v. (JTPE) 2015/293.

V jednom z predchádzajúcich blogov som na túto tému napísal:

„Nákupom tejto zmenky za horibilnú sumu investovala rodina Matovičovcov do J&T Private Equity Group, ktorá samu seba definuje ako cyperskú štruktúru. Ako je dobre známe, Cyprus bola, je a ešte dlho bude práčkou špinavých peňazí a diaľnicou daňových únikov nielen pre celú Európsku úniu, ale aj pre Rusko a niektoré blízkovýchodné krajiny. Touto formou investovania si Igor Matovič definitívne strhol masku takzvaného obyčajného človeka, spod ktorej sa na nás pozerá tvár politickej gorily. A čo je ironické a symptomatické zároveň, asistuje mu pri tom Daniel Lipšic, ktorý má taktiež problémy s finančnou disciplínou.“

Oba moje predchádzajúce články si prečítali desiatky tisíc ľudí, čo nepochybne nerobilo dobre preferenciám Igora Matoviča a jeho fiktívnej strane OĽaNO-Nova. Zrejme preto prinútil svoju manželku konať, na základe čoho mi administrátor blogu Pravda.sk oznámi:

„Po výzve pani Matovičovej, že vaše články obsahujú jej osobné údaje, sme posledné dva články vymazali.“

Konanie administrátora úplne chápem a aby som Pravde nespôsoboval ďalšie problémy, pod týmto článkom neuverejňujem kópie výpisov z účtov pani Matovičovej a jej škandalózneho manžela Igora.

Chcem len pripomenúť, že Igor Matovič nenašiel odvahu vysvetliť pochybné a podozrivé finančné prevody z účtu firmy na kontá manželky. Zbabelo sa vyhol vysvetleniu, prečo si kupuje zmenku od cyperskej schránky s logom J & T. A ešte zbabelejšie za seba nechal konať svoju manželku, ktorá požiadala administrátora o vymazanie mojich ostatných dvoch blogov.

Pravda sa však umlčať nedá. Aj keď sa o to usiluje taký talentovaný manipulátor ako Igor Matovič.

Dlho si kladiem otázku, prečo sa všetci politici, najmä opozícia ozýva len pár mesiacov pred novými voľbami. Prvé tri roky nie je počuť takmer o nikom. Navyše prvé mesiace vo vláde Matovič spolupracoval otvorene so SMERom. Dávno sa vie, že firmám Penta a J&T sa obzvlášť darí počas vlád SMERu. S Pentou majú rozdelené sféry vplyvu na Slovensku…jedna zdravotníctvo, paraplyn… druhá skôr rekreáciu (TMR). Po odhalení kšeftovania Matovičovej ženy s J&T je viac než pravdepodobné, že aj Matovič spolupracuje so SMERom. Kedže Matovič nemôže inak ako útokom na SMER zaujať robí to, čo vie aj s prepáčením SMERu.

Milióny na účte na Cypre vytiahol Pellegrini v predvolebnej diskusii 2020:
https://www.mojevideo.sk/video/31aae/matovic_jeho_zena_a_peniaze_v_j_t.html
A ak si myslí Matovič, že Tkáč je čistý ako ľalia, tak treba si naštudovať informácie o jeho otcovi a IRB.

http://kajo2000.blog.pravda.sk/2016/01/16/matovic-chce-utajit-manzelkine-ksefty-s-j-t-a-18-milionov-na-ucte/?utm_source=etarget&utm_medium=cpc&utm_campaign=etarget
4 komentáre

Mohlo by sa vám páčiť

4 komentáre

Avatar
meno 20. mája 2020 - 2:18

Najprv si treba zistiť, za koľko Matovič legálne a riadne predal svoju firmu. Potom vám nejakých trápnych 18 mil. Eur nepríde zaujímavých.

Odpoveď
Avatar
mil 20. mája 2020 - 11:09

No pre nas stat by urcite tie peniaze zaujimave boli..

Odpoveď
Avatar
MENO 13. júna 2020 - 2:43

Pre váš štát sú zaujímavé aj vaše peniaze.
Matovičove peniaze sú riadne získané a riadne zdanené, pre Matovičovcov je 18 mil. Eur drobnosť.
J&T má legálne fungujúcu banku s licenciou NBS. Sám tam mám peniaze, dávajú najvyšší úrok. Privat banku zas vlastní Penta.
Kto má peniaze v Poštovej banke alebo 365 (sponzorujú Zomri, N a pod.), tiež je to J&T a môžte písať milión článkov o tom, ako statisíce ľudí kšeftuje s J&T. JOJku vlastní J&T. Preto by ste ju nemali za žiadných okolností pozerať! Ak ju pozeráte, kšeftujete s J&T. Musíte prestať aj podporovať firmy a ľudí ktorí sú a inzerujú na Jojke.

Celé je to trápne, niekto sa snaží urobiť nejakého veľkého kšeftára s J&T len na základe toho, že vložil peniaze na svoj legálny bankový účet, kde banka sľubuje najvyššie zhodnotenie. Priznávam ešte raz, tiež tam mám peniaze. Mohol som ich mať niekde na 0,01%, ulakomil som sa a presunul som ich priamo do pazúrov J&T a stal som sa kšeftárom s J&T. Mám aj účet v poštovej banke. Síce z čias, keď ešte nepatrila J&T, ale to ma nevyviňuje!

By ma zaujímalo, prečo copy/paste je na tomto webe zablokované.

Odpoveď
Avatar
Jozef 3. júna 2020 - 14:28

Autor by sa mohol podpisat. A zjavne nechcel viac zistovat ale urcite vie kedy prisiel k peniazom a majetku. Ale nebolo to teraz co je v politike.

Odpoveď

Zanechaj komentár