Matovičov kandidát chce, aby Fica vyhodili z okna a kryje Kočnerovcov okolo Sulíka.

od Šéf planéty

Na stránke Andrej Stančík – OĽANO č.41 zdieľal Matovičov kandidát koláž, na ktorej je zobrazené, že by bolo zrejme dobrým nápadom vyhodiť predsedu strany Smer-SD Róberta Fica z okna. Má sa jednať o satiru a prepojenie osláv v centrále Smeru z roku 2012, kedy strana dokázala zostaviť jednofarebnú vládu so súčasnými klesajúcimi preferenciami tejto strany, kedy hrozí, že prvýkrát od roku 2006 nevyhrá parlamentné voľby.

Zdroj – Facebook: Andrej Stančík

Nedávno taktiež uverejnil status, v ktorom kritizoval Natáliu Blahovú, bývalú poslankyňu zo SaS, dnes kandidátku za Demokratickú Stranu. Kritiku Richarda Sulíka prezentoval ako útoky, ktoré pomôžu Smeru.

Zdroj: Facebook – Andrej Stančík

Status vznikol ako reakcia na Blahovej vyjadrenia o tom, že sa predseda SaS Richard Sulík údajne obklopil ľuďmi, ktorí mali blízko ku Kočnerovi. Viac krát ich mal vraj predseda SaS nabádať na to, aby sa nerýpali v kauzách, v ktorých Marián Kočner figuroval.

Zdroj: Facebook – Natália Blahová

Sám Igor Matovič, predseda Obyčajných ľudí je známy svojou výbušnou povahou. V minulosti sa už napríklad Martinovi Daňovi vyhrážal fyzickým útokom.

Zdroj: Facebook/Andrej Stančík, Natália Blahová
Denník S

Youtube/ Martin Daňo
RTVS

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár