Martin chce voličom ĽSNS vyrezávať nožom znak strany na čelo: „Aby všetci videli, kto volí ĽSNS!“

od Šéf planéty

A máme tu ďalšieho liberálneho ,,ľudomila“, ktorého komentár sa nesie v duchu rešpektujem tvoj názor, som predsa liberál, síce s ním nesúhlasím, ale rešpektujem ho… Martinko, tvoje jediné liberálne šťastie spočíva v tom, že na tejto stránke musím rešpektovať isté zásady a jednou z nich je slušnosť. Inak by som ti naložil, až by ti boli gate malé.

Nože nám povedz, ty náš nožikár, kde, kedy, komu Hitler ,,vyrezával“ nejaké znaky kdekoľvek na tele. Si zmätený ako Goro pred Tokiom. Kde si zas čo čítal? Vyryť voličom ĽSNS znak na čelo, aby všetci vedeli, kto za to môže??? Ty môj oduševnelý eurorektoskop, nemáš toľko nožov, ani toľko brigádnikov, aby si označkoval všetkých, ktorí prdia na tvoje euronázory. Tých voličov ty ,,predátor“ nie je 20. Ani 88. Ani 1488, ani 8814. Vieš Martinko, na Slovensku sú ľudia a je ich po ….t ktorí nie sú odchovaní Farmou, Smotánkou, ani Večernými správami. Na rozdiel od teba vedia, ako funguje svet, čo znamená ráno vstať a ísť makať na ,, panské“, aby uživili svoje rodiny. Každý deň sa budia do toho istého podlého, skorumpovanými politikmi plného sveta a každý deň si líhajú so želaním, aby zajtra bolo lepšie. Dám ruku do ohňa za to, že drú aj na teba, lebo podľa štýlu, akým píšeš a čo píšeš, si iba lúzer, pohlavný sekrét, ktorý nedokáže nič, iba stiecť po stehne a kdesi medzi kolenom a členkom zaschnúť.

Mal si ťažké detstvo? Zneužíval ťa sused? Spolužiaci ťa nechceli prijať medzi seba? Jedli ti desiate? Máš problém nadviazať kontakty? Stáva sa to. Ale ísť zabiť mäsiara, lebo vo Večerníku si našiel tlačovú chybu ti príde normálne? Martinko, nie som člen ĽSNS, a nie som ani nejak výnimočne agresívny. Ale bohuprisahám, neviem si technicky predstaviť, ako mi len preto, že mám iný názor ako ty, režeš nožom na čelo nejaký znak. Spravíš lepšie, keď povieš mamine aby ti spravila puding a pustíš si Madagaskar. Vieš, zvieratká. Ukľudníš sa a zajtra to možno budeš vidieť úúúúplne inak.Ale ak by záchvat pokračoval, vieme sa skontaktovať ty medveďobijec, som naozaj zvedavý na tvoju vyrezávaciu techniku Martinko.

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár