Lipšic nechtiac priznal manipuláciu s Threemou

od Šéf planéty

Bývalý minister vnútra, poslanec, predseda strany NOVA a človek, ktorý ako prvý minister v samostatnej republike použil na demonštrujúcich obyvateľov vodné delá, Daniel Lipšic, vo svojom statuse nechtiac priznal, že komunikácia z aplikácie Threema, ktorá má dokazovať vinu Mariána Kočnera a jeho komplicov, sa dá manipulovať.

Daniel Lipšic, ktorý bol ženou, ktorá je obvinená zo sprostredkovania vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Kušnírovej, Alenou Zsuzovou, obvinený z toho, že nie je objektívny, nakoľko sa s ním pozná a písala si s ním aj cez aplikáciu Threema, ktorá je ako jeden z hlavných dôkazov na podnikateľa Mariána Kočnera, ako objednávateľa vraždy.

Lipšic v jednom zo svojich posledných statusov uviedol, že sa dozvedel od známej, ktorá bola v reštaurácií, že podnapitý muž by mu chcel ukradúť alebo zmrzačit deti. Následne tento muž nasadol do taxi a išiel pred Lipšicov byt, kde ho zadržala polícia. To, ale čo bolo na statuse najdôležitejšie, pokračovalo pod týmto príbehom.

Predseda politickej strany NOVA najskôr napísal, že Kočner považoval komunikáciu z Threemy za zmanipulovanú a preto ju nechcel pripustiť, ako dôkaz. Toto Lipšic považoval za absurdné a urobil na súde všetko preto, aby táto komunikácia pripustená bola, čo sa mu aj nakoniec podarilo. Ale, nižšie napísal veľmi zaujímavú vec, citujem: ,, moja ,,komunikácia“ bola umelo vytvorená.“ V tomto bode Lipšic priznal, že komunikácia z Threemy, ktorá mala dokazovať jeho komunikáciu z obžalovanou Zsuzovou, bola umelo vytvorená.

To znamená, že Threema ani v prípade Kočnera a spol. by nemala byť braná ako dôkaz, keďže sa dá komunikácia upraviť priamo v aplikácií, na čo poukázal aj známy internetový vloger, ktorý žije v zahraničí, Ľuboš Hrica na videu nižšie.

Nastavuje sa otázka: ,,Bude toto prelomový bod v súdnom procese nielen s Mariánom Kočnerom, ale aj s ďalšími politikmi, ktorý s Kočnerom ,,komunikovali?“ Je to iba fraška, ktorá má zakryť politické špinavosti, ktoré oligarchovia robia na ľuďoch? Každý nech si odpovie na túto otázku sám.

1 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

1 komentár

Avatar
Fero 9. marca 2020 - 23:51

Dost odflaknuty clanok..

Bud je autor hlupy a nepochopil Lipsicov status, alebo zamerne zavadza citatelov.
Takze si to podme prejst:
V statuse sa pise o tom, ze obhajca Kocnera najprv namietal, ze je threema zmanipulovana a ked im to nevyslo, tak namietali Lipsivu zaujatost na zaklade uz dost stareho hoaxu-ktory siril napr. aj Martin Dano. Islo o ,,pikantne,, spravy medzi Lipsicom a Zsusovou
A to co autor podciarkol ako posledne hovori o tej komunikacii, ze Zsusova sama priznala, ze bola umelo vytvorena na diskreditaciu Lipsica…

Dufam, ze autor spravi napravu clanku…

Odpoveď

Zanechaj komentár