Liberálna sójová nevinnosť.

od Šéf planéty

Young Power. Liberálna úderka, ktorí sa po praženici z halucinogénnych húb po dvoch dňoch motania sa, ako hovno pod splavom konečne našli a preformátovali to svoje agresívne Bod zlomu na miernejšie ,,Poďme do nich“. Bohuprisahám, neprejde deň, aby som sa nehrýzol do chrbta, pri tých ich nevydarených a zúfalých pokusoch stať sa mučeníkmi. Skúšajú to horem, dolem a furt tesne vedľa. Do dvoch hodín po zverejnení svojich uplakaných príbehov, kde ich chudákov bezbranných zase raz napadla 1200 členná tlupa náckov s bicepsami, bez krkov a v kanadách a rozbila ich ako prasa cvičky, sa vždy a znovu ukáže, že klamali. Vymyslený príbeh, strieda ešte vymyslenejší a chudáci sa hádžu o zem, že to zas nevyšlo.

Najprv dve lesby, potom bonzák Sibyla, následne Biháriovej štáb. Hneď na to na scénu nastupuje jasné že nácek s protikoronavírusovým rúškom, trhajúcim transparent dvom dievčatám, ktoré prišli podporiť PS/Spolu. Ibaže do súkolia sa dostal piesok a stroj klamstva zastal. V skutočnosti to bol drsný Young power volič Draculu Trubana a vyoranej myši Beblavého. Bojovník, ktorý po zverejnení jeho identity ihneď zrušil svoj FB účet. A tak je to vždy. Akonáhle sa na nich nastúpi a zverejní ich identita, ramená klesajú, kútiky ovísajú, gulky miznú, kolená sa roztrasú a s plačom prosia, aby sa ich fotografie a identita stiahla, pretože… A ide 1000 a jeden dôvod, prečo.

Ale niet sa čo diviť, veď vzorec takéhoto správania sa vidia aj u svojich bossov. Lož a podvod, teda pokus o ne, je ich pracovným nástrojom. Pred pár dňami ma pobavil postoj gorilieho odstavčaťa Beblavého, s tým svojim večne prekvapeným pohľadom. Vždy ma napadne, že takto prekvapene na seba museli pozerať Noe a tretia ťava. Tie jeho argumenty sú síce už otrepané, ale vždy si ich prečítam, nech mám lepšiu náladu.

Nie je to super? S Draculom si len tak náhodou špacírujú v lakovkách po Slovenských mestách a dedinách, preberajúc svoj bohovský program, ktorý je ako Colombova žena. Všetci vieme, že údajne nejaký majú, ale ani boh ho ešte nevidel. A v tom sa im do cesty postaví míting ĽSNS. Tak sa otočia a idúc presne opačným smerom bác… Zase míting ĽSNS. Títo nekonfliktní chudáci sú obkľúčení mítingami ĽSNS. A pritom by si tak radi v kľude a v pokoji a mieri, ako sa na liberálov patrí, iba podebatovali o tom, ktorý z nich bude ministrom čoho.

A zrazu, úplne nečakane, ako sopel z nosa sa zjaví záchrana. Osamotení a obkľúčení sú obkolesení náááhodou sa stretnuvšími teliatkami s tým SPRÁVNYM názorom. Sami sú z toho zmätení, ako Goro pred Tokiom. Nikto ich neorganizoval, úplne sami a naraz sa stretávajú vždy presne tam, kde sú mítingy ĽSNS. Čo na tom, že sú bez práce, alebo makajú za minimálku, o deťoch bez príjmu ani nehovorím. Nemajú čo do huby, ale Mária skáre, dám tú pendu na cestovné, dvacku na borovičku, nech ďalej dohodím kameňom. Transparenty rovnaké, rozdané tesne pred náhodným stretnutím, náhodným výrobcom. A tak sa títo dvaja mierumilovní rachotilkovia pridajú. Burcujúc dav, podnecujúc k agresivite. Ale na sociálnej sieti v obleku a s kravatou bez kože na papuli napíšu, že sa tam vždy ocitnú náhodou a keď už sú tam, tak ticho a pokojne vyjadria svoj názor.

Vy v detskej izbe, Counter strike trénujúci sójoví bojovníci. Máte plnú hubu Kotlebu, že ako chlap sa nevie postaviť za svoj šek s 1488 eurami. A vy ste o čo lepší? Vy sa snáď viete postaviť za svoje chrapúňstvo? Za to, že jediné, čo dokážete, je za peniaze pozvážať komparzistov z celej ,,Tejtokrajiny“, snažiť sa vyvolať konflikt a keď vás niekto pošle do psej matere, vaša útlocitnosť utrpí šrám a bežíte sa vyplakať na NAKA? Vy dvaja namakanci Adonis a Atlantis, vy slovo chlap do vašich jemnučkých papuliek ani neberte. Netušíte, čo je to byť chlapom, aké zásady má chlap a ako sa má chovať chlap. Choďte si radšej kúpiť nejaké podväzky, očné tieňe a nové štekle a bežte si zatancovať na didžinu. Vaša kamarát DJ Penicilín vám rád pustí nejakú Young power tuc tuc skladbu.

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár