LGBTI aktivistka Hana Fábry: Nech Slovensko zmizne z mapy sveta aj s jeho bohabojným národom

od Šéf planéty

Známa LGBTI aktivistka Hana Fábry, ktorá sa otvorene hlási k homosexuálnej orientácii sa po fiasku liberálnych strán vo voľbách neovládla a napísala to, čo si skutočne mnohí liberáli prajú. Fábryová by bola najradšej keby Slovensko zmizlo z mapy sveta aj s jeho bohabojným národom

Po víťazstve konzervatívnych síl vo voľbách a po výprasku pre liberálne strany, sa ich liberálni voliči nevedia zmieriť s prehrou. Najviac sú sklamaní z toho,že sa ich obľúbená ultraliberálna strana Progresívne Slovensko nedostala do parlamentu.

Pod statusom extrémne liberálneho publicistu Michala Havrana sa objavil aj komentár od známej LGBTI aktivistky Hany Fábryovej, ktorá sa hlási k homosexuálnej orientácii.

Najprv sa obula do bývalého premiéra Jána Čarnogurského:

„Nie som z tých nerealistických ‘keby’, ale výnimočne budem. Keby som mohla vrátiť čas, odišla by som zo Slovenska hneď, ako tu začal na prelome milénii vystrkovať rohy klérofašista (disident?) Čarnogurský.“

Potom sa pustila do všetkých Slovákov:

„Nikto nie je povinný žiť zlý život. Nota bene v neustálom a márnom boji s hovnom a zlom. Dala by som prednosť tomu, aby Slovensko zmizlo z mapy sveta aj s jeho bohabojným národom. A všetkých podporujem, čo chcú odísť – už aspoň 10 rokov. A pokračujem v tom.“

Takéto názory medzi liberálmi však nie sú ojedinelé. Fábryová len otvorene povedala to, čo si myslia mnohí ľudia najmä z bratislavských kaviarní. Oni nikdy nechceli samostatnú Slovenskú republiku. Najprv chceli ostať vo zväzku s Čechmi, teraz by chceli , aby nás pohltila Európska únia vytvorením európskeho superštátu, v ktorom by Slováci ako národ skôr či neskôr zanikli.

Keď Fábryová tvrdí, že presviedča ľudí o tom, aby odišli zo Slovenska, treba ju v tom podporovať. Čím viac podobne zmýšľajúcich protislovenských liberálnych fanatikov odíde zo Slovenska, tým lepšie pre Slovensko.

Problémom však ostane, že títo ľudia môžu škodiť Slovensku aj naďalej prostredníctvom volieb. Už v týchto parlamentných voľbách sa ukázalo, že zahraniční Slováci volia diametrálne odlišne ako ľudia žijúci na Slovensku.

Kým domáci obyvatelia Slovenska v drvivej väčšine volili konzervatívne a pronárodné strany, Slováci žijúci v zahraničí naopak volili liberálne strany na čele s progresívcami. Česť výnimkám . Viac o tejto téme sa dočítate TU.

Kto je Hana Fábry a kto ju financuje?

Je to známa LGBTI aktivistka, ktorá sa otvorene priznala, že je lesba. Ako pro-LGBTI aktivistka pôsobí už od roku 1992. Pôsobila tiež ako novinárka v denníku Pravda a vo vtedajšej verejnoprávnej Slovenskej televízii.

– Jej prvou aktivistickou funkciou bolo Členstvo vo výbore hnutia za rovnoprávnosť homosexuálnych občanov Ganymedes.

– Založila tiež prvé lesbické združenie na Slovensku s názvom Museion. Neskôr pôsobila v mimovládke Iniciatíva Inakosť. Bola tiež koordinátorka projektu Queer Leaders Forum , ktorý na Slovensku organizuje Dúhový pride.

– Asistentka feministického projektu Aspekt.

– členka Národnej skupiny európskej kampane Za rozmanitosť, proti diskriminácii.

– Bola tiež silnou odporkyňou referenda za rodinu v roku 2015 a tiež napísala , že z ľudí, ktorí sa zúčastnili na pochode za život je jej fyzicky zle.

Fabryová je teda veľkú časť svojho života platená zo zahraničných zdrojov, od zahraničných donorov, ktorí financovali mimovládky, v ktorých pracovala.

LGBTI aktivistka sa dokonca sama priznala, že ju financuje aj americký miliardár George Soros:

„Občas. V prípade, že napíšem dobrý projekt a nájdem k nemu v jeho nadácii vhodný grantový program. Mimochodom, bez Sorosa by sme na Slovensku nemali ešte donedávna jediný cent na financovanie mnohých ‘kontroverzných’ ľudskoprávnych tém,“ napísala Fábry.

Zdroj HS

1 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

1 komentár

Avatar
Ja 4. augusta 2020 - 12:49

Nikto nie je povinný čítať drísty nemocních na LGBT vírus

Odpoveď

Zanechaj komentár