Klamstvá, pretvárka a HOAXY.

od Ľuboš Hrica

Jedno z dievčat, z ktorého médiá vyrobili obeť fašizmu podáva trestné oznámenie.

Stránky, ktoré začali šíriť tento hoax si ho zo svojich stránok stiahli a začali šíriť ďalšie dezinformácie o tom, že zahalení muži so šatkami a rúškom na ústach už nie sú Kotlebovci, ale Utras Trnava. Jednoducho lusknutím prsta zvalili zase vinu na iných.

Posúďte sami, kto sú tí v tých rúškach. Radikálna antifa, ktorá chodí na demonštrácie robiť nepokoje výtržnosti, ktorá hraje do karát tým, ktorí niekoho obviňujú z rasizmu a fašizmu, proti ktorému akože bojujú. Úplne im stačí, ak nejaký líder strany napíše slogan „POĎME DO NICH“. Réžia týchto protestov je zhodná so všetkými protestami po celom svete, v ktorých účinkuje organizácia Antifa, ktorá niekedy aj na objednávku vytvára umelé konflikty podobné tým v Trnave. Tieto individuá sa združujú vo virtuálnom svete hlavne na stránkach mimovládnych organizácií ako napríklad www.avaaz.org , ktorá je mimochodom dotovaná Sorosom akože na globálne účely a akože na antikorupčné pochody, kde si dohadujú deň a hodinu protestu. Členmi tejto organizácie sú aj viacerí slováci. V západných krajinách sa títo Antifáci(cháp vandali a socky) združujú v garážach alebo v opustených objektoch, v ktorých prespávajú spolu s prisťahovalcami, ktorí im dodávajú nekvalitné drogy a fet. Preto ich je často vidieť na demonštráciach spolu s ilegálnymi prisťahovalcami.

Vizitka a zodpovednosť toho, čo sa udialo v Trnave nie je nikoho iného, len mimovládok a strán Za Ludi a Progresivneho Slovenska. Kuciakova smrť nepomohla, teraz potrebujú vyhrať voľby a prevziať moc týmto spôsobom.

video
0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár