Keď liberálna ,,fašistická férovosť“ nestačí s dychom.

od Šéf planéty

Je pozoruhodné sledovať na Slovensku vývoj toho tak často skloňovaného slova fašizmus. Denne, pri každej príležitosti, v súvislosti s témami, s ktorými nijako nesúvisia, ale musí byť spomenuté. Aspoň 10x. A čím sú voľby bližšie, iná téma ako fašizmus, akoby ani neexistovala.

Rozprávky o sýrskych utečencoch pred vojnou, prešli pomaly a nenápadne do módu ekonomických utečencov, až sa napokon ustálili na nálepke hodnej zapamätania si – ekonomickí utečenci.

Presne takto pozvoľna, nenápadne a slizko nastúpili na politickú scénu aj liberálni geotrupes stercorarius. Najprv sa prezentovali ako čistí a bezúhonní nováčikovia. Potom predstavili svoju 250 stranovú encyklopédiu úplných ,,noviniek“ nevídaných kvalít. Nasledovalo dennodenné masírovanie a obhajoba ich satirických vízií. Ich vystúpenia na obrazovkách, napriek tomu, že doposiaľ stále sú mimoparlamentnou stranou, sa striedali iba s reklamou. Nikto nemal a nemá toľko mediálneho priestoru ako oni. Ak na nás z telky nečumel feťák Truban, tak nám račkal Beblavý, dychčal Kiska, alebo halucinoval Hlina. Občas spomenuli nebezpečne sa plížiaci fašizmus, ktorému sa treba postaviť, ale väčšinu času trávili táraním o programe strany, o paktoch o neútočení, o koalíciách a nutnosti vyhrať tieto voľby. Všetko transparentne, férovo, s ochotou odpovedať na akékoľvek otázky od kohokoľvek, že Beblavý?

Stalo sa však nečakané – doslova všetci odborníci po preštudovaní ich zázraku Bod zlomu tento paškvil zmietli zo stola, ako totálne fantazmagórie. Ako neaplikovateľné výplody chorých mozgov. Šach… Ďalšia božia rana prišla, keď napriek nepredstaviteľným finančným injekciám ktorými disponujú zistili, že kamkoľvek prišli, sály zívali prázdnotou. Kto normálny by predsa strácal čas počúvaním feťákov, zlodejov, sociopatov a recidivistov. Tak to skúsili do tretice s revolučným nápadom zvoniť ľuďom pri dverách. Úplná zúfalosť a vytúžený efekt nikde. Šach mat…

A tak títo féroví liberáli zmenili taktiku. Vsadili všetko na jednu kartu a hrajú vabank. Kým iné strany ďalej chodia po Slovensku a prihovárajú sa ľuďom, táto kafiléria zmenila názov svojho programu Bod zlomu, na Poďme do nich. Už pre nich nie je dôležitý program strany. Jediné, čo dokážu, je prenasledovať Kotlebovcov. Za ťažké peniaze a za úplatu zvážajú komparzistov z celého Slovenska a narúšajú mítingy tejto legálnej, podľa demokratických pravidiel zvolenej strany. Nepomohlo ani onanovanie Sibylu, aby túto stranu zrušili. Naopak, súd ROZHODOL, že na Slovensku neexistuje žiadna fašistická strana. Oni to však ignorujú a pasujú sa za sudcov sami. Diktujú polícii, NAKA, súdom, aj prokuratúre. Novinárska stoka 24 hodín denne klame a zavádza. Ale čo je najdôležitejšie, títo novodobí lídri podnecujú svojich komparzistov k agresivite. A sme pri jadre veci.

Tí ktorí doteraz najviac klamali a kričali, akých otrasných zločinov sa dopúšťajú Kotlebovci, tak tí istí organizujú verejné násilné zhromaždenia, kde vyzývajú k agresivite. Už hádžu kamene, vyhrážajú sa rezaním a zastrelením, znásilnením a fyzickými útokmi. Som veľmi zvedavý aké články by chrlila stoka N, ak by na Kiskovom, či Beblavého mítingu na nich začali ľudia kričať, že im po..bú matere, hádzali po nich kamene, alebo odkazovali, ako si ich nájde guľka. To by už Kiska dychčal do mikrofónov všetkých televízií, aký je tu fašizmus a je najvyšší čas na zmenu. Tak si ten fašizmus trošku zhrňme.

KTO tu vykrikoval, že nás budú strieľať a zrážať električkami? Že nám budú vyrezávať znaky na čelá? Kto tu otvorene hovorí o fyzickej likvidácii názorových oponentov? Kto povýšil obchodné záujmy nad ľudské práva? Kto arogantne odmieta akceptovať vôľu väčšiny Slovákov, že nechceme Istanbulský dohovor? Kto o nás po svete a v EU parlamente hovorí ako o čvarge, bielej spodine a ľuďoch horších od čohokoľvek? Kto chce po prípadnom prevzatí moci zbaviť legislatívu IDEOLOGICKÝCH NÁNOSOV!!! ako zákon o Matici slovenskej, o štátnom jazyku a umeleckých fondoch? Kto je na Slovensku symbolom úžery a vlastizrady? Kto by najradšej roztrhal Slovensko na kusy a odovzdal do rúk bruselských psychopatov? Kto si tu zamieňa nacionalizmus s fašizmom? Kto prezentuje Slovensko ako mladučký štát, bez žiadnych významných osobností? Kto je za americké základne a vojsko na našom území? No milí hovniváli, Harabin, ani Kotleba to nie je.

Typické znaky fašistickej ideológie. A tí, ktorí s ňou najviac operujú, sú práve tí, ktorí sú autormi vyššie spomenutého zhrnutia. Kiska, Truban, Beblavý, Hlina a pani z Pezinka. A samozrejme stovky ich nohsledov, prisatých na tok peňazí zo Sorosových fondov. Nie je nič, čo by mohli ponúknuť a nikdy ani nebolo. Im nejde o Slovensko. Jediné o čo sa snažia, je zaviesť na Slovensku fašistickú diktatúru. Mať neobmedzenú moc. Mysliac si, že to dosiahnu násilím a agresivitou na tom jedinom, čo dokážu. Prenasledovaním a tupým narúšaním mítingov vlasteneckých strán.

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár