Irenka si napísala vlastný príbeh o náckoch a teraz sa hrá na obeť.

od Ľuboš Hrica

Irenka si napísala vlastný príbeh, že vraj jej kolegu a jeho šéfa napadla nejaká skupina náckov. Neviem z ktorého prsta si vycucala, že sa jednalo práve o náckov, ale necháme ju v tom. Je to ako keby som isiel po ulici, niekto ma napadne, omdlem a hneď viem, že to je volič Kotlebu, ktorého ona volá nácek. A čo keď to bol kiskoid, ktorý sa hral na voliča Kotlebu? To ju nenapadne, lebo to sa nehodí. Že Irenka?
Žiadne mená,, žiadne fotky dokopaných zakrvavených ľudí, žiadne videá, žiadne policajné záznamy, žiadne žaloby. Nič. Absolútne nič. Potrhali manifesty, urobili fotku a príbeh je na svete. Možno zajtra pôjdu nahlásiť incident na políciu, aby to malo kredibilitu a vyriešené. Ešte aj jej frajer si ju zastane. Daniel Milo(cháp GLOBSEC), ktorý bol žobrať v európskom parlamente prachy na jeho projekt, aby komplet cenzuroval názor iných a posielal Naku na jemu podozrivých(cháp jemu nepohodlných) ľudí. Zaujímavé je, že jej fanúšikovia tam píšu, že najlepšie by bolo keby zabili Kotlebu, aby bol konečne pokoj. Kto chce screenshot toho čuráka, tak mu ho pošlem do správy, lebo facebook by ma za to blokol.

Táto žena prišla šíriť nenávisť na míting strany, ktorá podľa zákona má právo uchádzať sa volieb. Prišla tam spolu s teroristickou skupinou, ktorá vyvolávala falošné nepokoje a ešte úplne na drzovku ide šíriť HOAX o tom, ako ju chcel niekto zajať ako trofej a možno odviesť do koncentráku.
Taký istý príbeh ako tých osadníkov, ktorým sa Ježiš zjavil na trúbe a čert na dverách.
Normálne žasnem aká fantázia alla tukabel tamkabel tunácek tamnácek.

Podľa toho ako ju čítam a vo videách vnímam, táto žena trpí nízkym sebavedomím a padalogickým viktimizmom. Sú to ludia, ktorí sa vedome alebo nevedome maskujú za falošnú obeť, aby simulovali neexistujúcu agresiu a zároveň obviňujú ostatných, čím sa oslobodzujú od akejkoľvek zodpovednosti.

HOAX HOAXOV a Milo z Globsecu, ktorý chce riešiť hoaxy a cenzúrovať to, čo sa mu v strane jeho frajerky nehodí napíše koment, že niekto konšpiruje. Normálne na psychiatriu. Pod jeho komentom bolo pred hodinou 70 komentov a zrazu je tam len 40. Admin stránky zmazal.

Dúfam že to bude riešiť polícia a vydá k tomu svoje stanovisko.

Ľuboš Hrica

2 komentáre

Mohlo by sa vám páčiť

2 komentáre

Avatar
Gabriel 2. februára 2020 - 10:27

Tak co ine sa da ocakavat od zlodejskej c*ganky nasatej ako pijavica na eurofondy???

Odpoveď
Avatar
Obcan SR 3. februára 2020 - 11:37

Super a co bude dalsi krok tychto majdanistov?Vyrobia si svojho Martinka a Janku zabitych sympatizantami LSNS???
Ja o tychto „slusnych ludoch“ mam uz tak nizke mienenie ze ani takyto scenar vedenia ich politickeho boja by ma neprekvapil…

Odpoveď

Zanechaj komentár