FUNKCIONÁR ĽSNS ANTON GRŇO VYSLAL JASNÝ ODKAZ: IDEM ĎALEJ A NIKDY SA NEDÁM ZASTRAŠIŤ

od Danny Kollar

Oblastný predseda ĽSNS Anton Grňo, ktorému za pozdrav „na stráž“ v budove Najvyššieho súdu hrozí pokuta 5-tisíc eur si nedá pokoja. Vo svojom najnovšom statuse, ktorý len nedávno uverejnil na sociálnej sieti Facebook použil ďalšie kontroverzné vyjadrenia. Spoločne s pozdravom „na stráž“ napísal, že sa nedá zastrašiť a bude aj naďalej bojovať za slovenský národ, tradície kultúru a svoju otčinu.

Na snímke Anton Grňo.

Anton Grňo je oblastný predseda ĽSNS pre okresy Bánovce nad Bebravou, Partizánske a Prievidzu.

Antona Grňa, ktorý priamo v budove Najvyššieho súdu zdravil „Na stráž“ , odsúdili na trest 5000 eur. Súd ho uznal vinným z prečinu sympatie k hnutiu smerujúcemu k potlačeniu základných práv a slobôd.

V prípade, že by odsúdený trest nezaplatil, sudca mu ustanovil náhradný trest odňatia slobody vo výmere šesť mesiacov. Verdikt zatiaľ nie je právoplatný, voči trestnému rozkazu je možné podať odpor na ŠTS do ôsmich dní od jeho doručenia.

… novinárska masmediálna žumpa vypľula ďalší hnoj, ktorý veľmi potešil priaznivcov LGBTI, Progresivcov, Sionistov, Boľševikov, mimovládne organizácie, protislovenské živly a židovskú obec atď, ale musím Vás všetkých sklamať verdikt nie je právoplatný a trest 5000 eur určite nezaplatím, tak sa zbytočne vytešujete, lebo ja idem ďalej a nikdy sa nedám zastrašiť skorumpovaným systémom a súdnictvom. Budem vždy bojovať za náš národ, tradície kultúru a našu otčinu, tak si to protislovenské živly uvedomte! Priatelia, sympatizanti, všetci so zdravým rozumom bojujte za náš národ a budúcnosť našich detí a poďte vo voľbách podporiť stranu Mariana Kotlebu… Za Boha, za národ, vždy, všade a v každom ohľade “ NA STRÁŽ!“ napísal Grňo v súvislosti s hroziacou pokutou na sociálnej sieti Facebook.

Správne som si myslel, že vzhľadom na terajšiu situáciu si súdy už dvakrát rozmyslia či poslúchnu politickú objednávku ich liberálnych nadriadených.

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár