Europoslankyňa Beňová hrubo urazila voličov ĽSNS

od Šéf planéty

Ako si to mohla dovoliť? Europoslankyňa Beňová hrubo urazila voličov ĽSNS

Je smutné, že odlišnosť názorov je pre mnohých niečím zlým. Príkladom je aj Europoslankyňa Beňová, ktorá ostala v šoku, keď sa po prvý krát dostali Kotlebovci do parlamentu. Treba si pripomenúť, že do palácu Kiska pozval všetky strany, ktoré postúpili do parlamentu. Okrem ĽSNS.

V tomto prípade tak odignoroval voľbu viac ako 200 tisíc voličov.
Po Kiskovi nastúpila aj Europoslankyňa za SMER-SD Monika Beňová, ktorá si servítku pred ústa nedala a voličov strany ĽSNS označila za fašistov.

Ako si to mohla dovoliť? Europoslankyňa Beňová hrubo urazila voličov ĽSNS

„Som presvedčená, že nedemokratické strany môžeme v demokratickej spoločnosti zrušiť. Táto fašistická strana by, ak by bola pri moci, zrušila všetko. Videli sme to v Banskobystrickom kraji. Tú stranu treba zrušiť.“

„Voliči fašistickej strany sú rovnakí fašisti a SMER na tom nenesie vôbec žiaden podiel viny.“ Vyjadrila sa Europoslankyňa Beňová.

Dnes je ĽSNS na druhom mieste v preferenciách a s veľkou pravdepodobnosťou ju bude voliť viac ako 200 tisíc ľudí na Slovensku. Je smutné označovať ľudí za fašistov len, preto, že volia ĽSNS. Na druhej strane Kotlebovci môžu skutočne zamiešať karty v budúcich parlamentných voľbách. V minulosti im preferencie nedávali ani 2 percentá. Dnes je ĽSNS podľa preferencii druhou najsilnejšou stranou na Slovensku.

„Voliči fašistickej strany sú rovnakí fašisti a SMER na tom nenesie vôbec žiaden podiel viny.“ Vyjadrila sa Europoslankyňa Beňová pre Hospodárske noviny

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár