Draculovci sa nevedia vpratať do ,,truhly“.

od Šéf planéty

Besnenie Draculovcov – Trubana s Biháriovou sa síce stupňuje, ale akosi neprináša želaný výsledok. A to aj napriek tomu, že majú na svojej strane médiá. Táto upírska sekta sfetovaných lobotomovaných pacientov ešte stále nedokázala pochopiť, čo pochopil už aj profesionálny tlačovkár Matovič. Totiž, že protestné akcie proti Kotlebovcom sú v ich neprospech. Iba jasne dávajú najavo, že ich program je upletený z hovna. Jediné čo vedia ponúknuť, je smrad. Neviem, kto im píše scenáre, ale mali ho vymeniť, pretože je totálny amatér.

Najprv prišiel Weissenbacher s rozprávkou, ako na pochode LPGTDI niekto zbil jeho dve kamarátky len preto, lebo sú teplunké. Weissík okamžite vedel, že to boli náckovia, aj keď tam nebol, pretože jeho teplé kamarátky mu to povedali. Asi. Vraj. Snáď. Možno. Keď sa doňho pustili ľudia, že či bolo podané trestné oznámenie, či už babami, alebo ním, kedy a kde, zrazu začal kľučkovať. K žiadnemu útoku totiž nedošlo. Pred pár dňami rovnaký scenár – napadli bonzáka a udavača Sibylu, celý Irenkin štáb, aj keď štáb považujem za silný výraz. Lepší by bol zhulení provokatéri. A Dracula sa už nechal počuť, že už bol podať trestné oznámenie na náckov, lebo čo, a ako a preto…

Keci. Úbohý pokus spraviť zo seba martýrov. Všade sú náckovia, za všetko môžu náckovia. Spoznáte ich podľa toho a teraz budem citovať Matoviča – že majú kanady a svaly. No neviem, poradil by som navštíviť ktorékoľvek kasárne a táto sfetovaná banda by musela veľmi rýchlo zmeniť definíciu.

Ale vráťme sa k hrdinskému Draculovi, ktorý dnes vytočený rozkopol dvere na NAKA, aby nariadil elitným policajtom okamžite zatvárať, lebo Sibyla, lebo Irenkin štáb. No…Milý Dracula – aj keď budeš tvrdiť, že vás na vašej vlastnej agresívnej, priblblej, úbohej a plytkej akcii zmasakrovali a médiá to veselo šíria, nie je to pravda. Vidí to aj malé decko, že vaše plány zlyhávajú, že peniaze do vašej sekty investované idú hore komínom a jediné, čo by vás ako tak mohlo zachrániť a zvýšiť počet vašich vymletých voličov o 2, slovom dva kusy, je vyvolať konflikt. Vyvolať násilie, hromadnú bitku, fyzické útoky. Celé Slovensko videlo video z mítingu, kde po vás opäť ani pes neštekol. No my sme videli, ako hádžete kamene, ako vás museli policajti odpratať z cesty, aby mohlo prejsť auto vašich oponentov, videli a počuli sme krik a vulgarizmy toho vášho ,,Slušného slovenska“. Asi ste si nevšimli, ale Kotlebovci na vás prdia. Ste im ukradnutí, vy pre nich nie ste žiadnou hrozbou. Ste iba unudená a feťáckym životom unavená partička kaviarenských flákačov.

Apropó, čo sa stalo s vašim obchádzaním celého Slovenska a klopaním na naše dvere? Kedy to chcete stihnúť, keď sa flákate po cudzích mítingoch? Drakulovci prezlečení za Šmolkov, u mňa ste ešte neboli. Stíhate to???

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár