Denník N – propagandistický brak

od Ľuboš Hrica

Denník N zverejnil mená facebookových športovcov s problematickým obsahom ?️‍♂️ Problematický obsah ale neznamená dezinformácia, hoax alebo klamstvá.

Práve pred troma dňami novinárka Tódová na besede v denníku N vytkla Kiskovi, že žiadny strih v úseku, kde sa rozprávajú o 2000 eurách nie je, pretože pesnička v pozadí sa prelína z originálnom.
Od koho že to mala? Žeby od toho zlého Hricu? Och.. ???
Alebo.
Keď si asi 5 webovych novín a 20 fb stránok zavesili na web vyrozumenie od kanadskej polície, ktoré mi poslali ohľadom aféri Nicholsonovej, že tam žiadny záznam nemajú? Tiež zlý Hrica ???
Alebo, keď sa Lajčák nepochválil Slovákom, že imigračný dekrét v OSN vymyslel a podpísal práve on, a preto ho chcel prijať, aby sa pred OSN nehanbil? To bol tiež ten zlý Hrica, ktorý si dal námahu to celé preložiť a našiel tam tuším 17 záväzkov, podľa ktorých sa malo Slobensko riadiť….
Mohol by som napísať ďalšie príklady ako prekladanie mnohých problémových reportáží, ktoré sa na Slovensku z politickej korektnosti neriešia. Prečo iní neriešia problémové veci??? Prečo skrývať problém, keď to sami považujú za problém??? Stačí keď to budú písať novinári. Mne pokazia hračku a oni dostanú za to zaplatené. Vyriešená vec, Hrica ide do stratena.

Ľudia, ktorí ma sledujú môžu a nemusia súhlasiť s mojim názorom, ale myslím, že každý rozumný a inteligentný človek si zoberie z mojich článkov to čo uzná za vhodné. Keď chce niekto dovidiet za hranice Slovenska a urobiť si vlastný obraz, tak musi mať rozhľad, ktorý na Slovensku chýba. Prečo by sa mali slováci dozvedať len pozitívne veci?
Si len skúste predstaviť, čo by porobila Slovenská tlač so Salvinim, keby som ho nezačal včas prekladať. Spravili by z neho rasistu, homofóba alebo fašistu, pretože nechce v Taliansku ilegálnych migrantov, ktorí sa tu vyloďujú denne po stovkách. Ukazovali by naňho prstom, ale keď sa jedná o kvóty, tak rýchlo ruky preč, lebo nás prestanú ľudia čítať. Takí ste v tom denníku N. Falošný jak pysky hocikaj hollywoodskej hviezdy.

Píšem články s problematickým obsahom, ktorý sa na Slovensku mnohí novinári boja písať, lebo je to podľa ich smerovania slovenska politicky nekorektné. Možno majú strach ako počas bývalého režimu, že prídu o prácu alebo im niekto vykopne dvere a bude mieriť na nich samopalom. Mne ich nemá kto vykopnúť, pretože by ich museli vykopnúť 50milionom talianom, ktorí tieto reportáže majú v bežnej televízií. Šírim nenávisť? Kritika neznamená nenávidieť. Kritika znamená upozorniť niekoho na niečo o čom možno nevie, ale podľa jeho názoru to je správne. To je kritika. Nie nenávisť.

Napokon. To, že píšem články, ktoré vyhovujú Kotlebovcom, neznamená, že nevyhovujú ďalším stranám ako je Smer, Sme Rodina, Vlasť, Sns, Hlas Ľudu, Demokratickej Strane a mnohým ďalším, ktorí na Slovensku ilegálnych migrantov nechcú.
Alebo sa mýlim?
Alebo Denník N robí politiku, ktorá podporuje na Slovensku prijať kvóty? Keď sa chcú hrať na politikov, tak nikto im nebráni kandidovať.

Takže, Denník N…. občas mi je z vás naozaj smiešno, lebo to čo predvádzate, nemá nič spoločné s žurnalistikou. Ste obyčajný propagandistický denník, ktorému vadí názor iných. Máte zo mňa strach? Posledná vec, ktorú by som si želal. Keby ste tam mali žurnalistov s vyššími poznatkami a nie len takých, ktorí dovidia len na jednu stranu Dunaja, tak ako strácate čas tu robiť rebríček a spomínať moje meno, tak ste mohli radšej strácať čas vo vyvraténiach mojich článkov. Lenže na to treba schopnosť a preto je pre vás jednoduchšie ošpiniť človeka.

Celý článok: https://dennikn.sk/1774122/blaha-ovladol-dezinformacnu-scenu-ziadna-konspiracna-stranka-sa-mu-nevyrovna/

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár