Bude nás tu viac

od Ľuboš Hrica

Európa ho tu privítala, dala mu najesť + vreckové a on čo? Budí dojem, že sme všetci rasisti a vyhráža sa, „Bude nás tu viac“.
Ako keby mu lekár naordinoval sa trepať do Európy, ktorú on považuje za rasistickú.
Nelúbi?
Nikto ťa tu nedrží.
.
.

A bude ich tu naozaj viac, pretože im stačí málo. Žiadne dovolenky, žiadne nové autá, žiadne reštiky…nič. Na chudobu sú zvyknutí… 3-4 deti na rodinu a za 20 rokov máme v EU 50% nezamestnaných. Dôchodkový systém krachne, ale tupci budú voliť strany, ktoré ich sem púšťajú.
A toto sa netýka len Talianska, ale celej Európy.

Ps.U podaktorych tieto a podobné videá možno budia opodstatnenú nenávisť voči azylantom, ktorá je odôvodnená ich správaním sa v spoločnosti, čo je úplne pochopiteľné, tak ako je pochopiteľná opodstatnená nenávisť voči európanovi, ktorý pácha trestné činy. Problém nie je tento, alebo iní ilegálni migranti, ktorým poskytli akýkoľvek druh azylu, ale problémom sú tí, ktorí ich sem púšťajú, ako keby európania žili v luxuse a potrebovali novú pracovnú silu, pretože sa im nechce lacno pracovať .
Tí sú problém!!!
Tí politici, ktorí sú v podstate radi, že ľudia sa vybujačia na podobných ľuďoch ako na tomto, aby vás potom označili za rasistov a extrémistov a vzápätí to zneužívajú v ich boji proti extrémizmu. A práve preto sa vyhnite prianiu mu hocičoho, pretože to nemá žiadny zmysel, aj keď síce jeho slová vzbudzujú dojem vyhrážania sa.
Preto existujú voľby, v ktorých týchto politikov môžete poslať tam kam patria. Do stratena, na čele….. doplňte si sami.

video
0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár