Briti sa pripravujú na vlnu úmrtí z vakcín, označia ich za úmrtia na COVID-19

od Šéf planéty

(Natural News) Vedľajšie účinky mRNA vakcín proti koronavírusu sú natoľko rozšírené, že vláda Veľkej Británie v súčasnosti otvorene očakáva masívnu vlnu hlásení poškodenia zdravia, vrátane úmrtí.

Ako reakciu na tieto očakávania britská vláda v súčasnosti vyhlásila tender na dodávku systému umelej inteligencie, ktorý bude nával hlásení vedľajších účinkov očkovania spracovávať. Dokonca, spomínané vedľajšie účinky vláda nazvala ako „priame ohrozenie života pacientov“.

ender na systém spracovania negatívnych následkov po očkovaní

Vláda vo svojej verejnej výzve na tender uvádza nasledovné:

„MHRA (Agentúra pre medicínu a zdravotnícke produkty) súrne potrebuje systém využívajúci umelú inteligenciu na spracovanie očakávaného veľkého objemu hlásení negatívnych vedľajších účinkov po podaní vakcíny na COVID-19.“

Inými slovami, oni už teraz vedia, že tieto narýchlo zbúchané vakcíny poškodia zdravie či dokonca usmrtia obrovské množstvo ľudí.

David Knight vo svojej televíznej šou hovoril s jedným britským whistleblowerom (prezrádzačom tajných informácií). Ten vyzradil, že prídavné látky vo vakcínach proti koronavírusu majú až 97% mieru vyvolania sterility u zaočkovaných žien.

Toto sa totiž stane, keď svoj telesný bunkový mechanizmus na výrobu bielkovín zveríte do rúk diabolským korporáciám, ktoré sú zapojené do globálnej depopulačnej agendy.

Video s uvedenou reláciou (v angličtine) si môžete pozrieť tu:

Úmrtia spôsobené vakcínou budú označené za úmrtia na COVID-19

Najdôležitejšie na celej tejto šialenosti, keď začnú ľudia umierať na následky podania vakcíny, je to, že medicínsky establišment ich označí nie za obeť očkovania, ale za obeť koronavírusu!

Prečo? No preto, aby naďalej umelo zvyšovali štatistiku úmrtí a mohli tak tvrdiť, že pandémia sa zhoršuje, a preto sa viac ľudí musí dať zaočkovať.

Inými slovami, mediálnou hystériou a presadením povinného očkovania na COVID-19 roztočia vražednú špirálu. Čím viac sa ľudia budú očkovať, tým bude viac úmrtí, tým viac sa budú musieť očkovať. Pôjde o slučku smrti, z ktorej nebude úniku.

Nakoniec samotné vakcíny pravdepodobne zabijú viac ľudí ako koronavírus.

V tú dobu dosiahneme stav autoritárskej medicínskej nočnej mory, o akej sa nesnívalo ani Georgovi Orwellovi, v ktorej „liek“ bude udržiavať pandémiu v perpetuálnom, nikdy sa nekončiacom móde.

Zároveň sa bude táto falošná pandémia zneužívať k stále väčšiemu zotročovaniu a potlačovaniu ľudských i občianskych práv. No a tí ľudia, ktorí to všetko nejakým zázrakom prežijú, budú uväznení doma v karanténach.

Toto sa totiž stane, keď dáte voľnú ruku farmaceutickým firmám a tieňovej svetovláde pošliapavať ľudskú slobodu a možnosť pracovať na globálnej genocíde proti ľudskej rase.

Bill Gates teraz bezpochyby bujaro oslavuje, hoci k masovým úmrtiam zatiaľ nedošlo.

Ako to celé prežiť

Ak toto všetko chcete prežiť, za každú cenu vzdorujte vakcíne proti koronavírusu.

Bráňte sa proti očkovaciemu násiliu všetkými dostupnými prostriedkami sebaobrany, ktoré máte k dispozícii. Inak vás zabijú, prinajlepšom zmrzačia.

Mimochodom, vakcína od firmy AstraZeneca je vyrobená za pomoci buniek T-REx 293, čo sú obličkové bunky ľudského plodu.

Ak do seba necháte túto vakcínu pichnúť, nielenže vám poškodí zdravie, pôjde tiež doslova o kanibalizmus. Vy sa tak stanete podporovateľom priemyslu, ktorý obchoduje s časťami ľudských tiel.

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár