ANDREJ KISKA A 1488 ?!

od Danny Kollar

Populistická strana najväčšieho gaunera slovenskej histórie, usvedčeného daňového podvodníka a pozemkového mafiána Andreja Kisku ZA ĽUDÍ má založený tzv. transparentný účet.

Kiska si z neho financuje svoju volebnú kampaň – ako napríklad billboardy, plat Veroniky Remišovej alebo zákernú organizáciu a uplácanie osadníkov, ktorých následne hucká proti sympatizantom iných politických subjektov.

Včera si ho lustrujem len tak zo zaujímavosti, sú tam zaujímavé toky, ale jedno číslo upútalo moju pozornosť viac než ostatné.

Číslo, ktoré svojho času spôsobilo silný rozruch na scéne.

Myslel som, že zle vidím ale…..poporiadku.

Určite si všetci ešte živo pamätáme autistický škrekot slniečkárov, liberálov a medzinárodných bankárov, keď predseda strany ĽSNS Marián Kotleba daroval rodinám v núdzi šek na 1488 eur.

Ešte raz – DAROVAL ŠEK. RODINÁM. V HMOTNEJ NÚDZI.

Bol z toho poprask, ktorý trvá dodnes a Mariána Kotlebu za to znova čaká súdne pojednávanie ( 4 týždne pred voľbami, čuduj sa svete ).

Vrátim sa k téme transparentnosti a trasnparentného účtu tejto hyeny.

Pozerám a čítam znova – ZA ĽUDÍ poslalo firme PS-events 1488 eur?

Za ‚prípravné agentúrne práce‘ ?

1488 eur??

Neviem, možno je to len náhoda, ale zo všetkých čísiel na svete zrovna to jedno jediné? Práve tá suma ?!

Andrej Kiska, ktorý vedome odpravil desiatky dôchodcov na onen svet nakazeným mäsom z Haščákového mäsokombinátu Mecom…. Andrej Kiska, ktorý sedel v base v Afrike za pokus o štátny prevrat… Andrej Kiska – Sorošov osobný kamarát, ktorý počas svojeho prezidentovania navštívil rómske osady presne nula krát a teraz sa snaží nahnať si politické body tým, že škrieka medzi osadníkmi na protestoch, že im prišiel pomôcť – tento Andrej Kiska teraz operuje so sumou 1488 eur?

To ja taká arogancia a spúpnosť, že toto nebude vedieť zabaliť do pozlátka ani dvorný Kiskov poskok a fanatický udavač Ján Benčík.

Nevidel som na slovenskej politickej scéne väčšieho pokrytca než náš večne uvzdychaný bývalý prezident, ktorý mal dávno sedieť v Leopoldove za desiatky ukradnutých nehnuteľností, nieto ešte operovať so sumou 1488 eur 6 týždňov pred voľbami.

Keby si náhodou niekto myslel, že konšpirujem – Kiskov transparentný účet

Prajem pekný víkend.

Danny Kollar.

Mohlo by sa vám páčiť

7 komentárov

Avatar
Monika 24. januára 2020 - 10:55

Krisku určite naháňať nebudú

Odpoveď
Avatar
emil 24. januára 2020 - 12:04

Kriska je fasista.

Odpoveď
Avatar
Michal 24. januára 2020 - 12:51

Cenu urcil Kiska ci PS Events? Pokial PS Events tak treba zistit unich preco taka suma.

Odpoveď
Avatar
Peter 29. januára 2020 - 19:23

A VS : 20010001 ? prevod z 22.1.2020 divné číslovanie VS.

Odpoveď
Avatar
Romulus 3. februára 2020 - 16:18

treba na tento transparentný účet posielať po 1 cente, lebo za prichádzajúce platby na transparentný účet sa účtuje poplatok 1€..

Odpoveď
Planéta Jednoduchosť
Planéta Jednoduchosť 3. februára 2020 - 18:01

to je vynikajúci nápad. gratulujem.

Odpoveď
Avatar
miso 19. februára 2020 - 13:18

mna by zaujimalo, preco sudruh danny kolar pise vo svojom profile, ze ma rad fakty, ked pise kraviny o tom, ze kiska „odpravil desiatky dochodcov na onen svet“ a ze „sedel vbase“. asi nejaka planeta jednoduchost. klamat je jednoduche.

Odpoveď

Zanechaj komentár

Táto stránka používa súbory cookies na zhromažďovanie anonymných štatistických informácií o návštevníkoch, zapamätanie si používateľských nastavení, a pre nevyhnutnú funkcionalitu stránky. Súbory cookie sa nebudú používať na iný účel ako je uvedený. Potvrdiť čítať viac

Jediným klikom sa prihlásite do našej FB skupiny k patriotom s rovnakým záujmom.

close-link