od Šéf planéty
Modré ,,práškovacie lietadlá“ lietajú po Slovensku.

Demoličná čata slovenskej štátnosti v modrých šušťákoch sa odhodlala dvihnúť svoje zadky a vyraziť za voličom ,,až“ za hranice Bratislavy. Video fantastické, podania rúk, úsmevy, mávania, sľuby, ubezpečenia, automatické pritakávania, chápavé pohľady. Nemôžem povedať, že kancelária miestneho úradu praskala vo švíkoch, v porovnaní s naplnenými sálami Kotlebovcov, ale ako posledný pokus zviditeľniť zlepenec feťákov, zlodejov, gorilčiat a samozrejme ,,úúúúplne nových“ tvárí v politike dobré. Ale nie, kecám. Úplne na hovno. To, že z videa srší zúfalý amaterizmus, je vidieť okamžite. Ale veď aj biorobot má nárok na video.

Čo ma však zarazilo, bola cieľová skupina. Nebol si to náhodou ty – mlynár Truban, s múkou pod nosom, ktorý tvrdil, že VOLIŤ BY MALI IBA BOHATÍ? A nekasal si sa snáď na svojej vysoko vzdelávacej prednáške, že ROBOŠI, to je ŠPECIÁLNA KASTA? Kasta, na ktorú keď táto vzdelaná, pracovitá, bohatá a rozhľadená časť populácie nedohliadnete a nedáte pozor, tak ťa okamžite a automaticky ojebú a okradnú? Ospravedlňujem sa tento hrubý výraz, ale ak chcem byť objektívny a autentický, čo chcem byť, musím ho citovať doslova.

Feťáčik náš modrulinký, pri všetkej úcte k tvojej predvolebnej cirkusovej atrakcii, ktorú moderuješ – pozrel som si tvoje video úúúplne do konca. Nikde som však nevidel jediného bohatého oligarchu, nikoho, kto by spĺňal tvoju predstavu o dokonalom voličovi. Tí, ktorých som videl, mi skôr pripomínali tých, nad ktorými ohŕňaš svoj fajnový rypák. Tých, na ktorých treba dať pozor, lebo ťa oj..ú. Tých, o ktorých váš liberálny dorastenec Emilko Hodálovie písal ako o spodine, ktorí žerú to, čo vy dávate prasatám. Tak ako to je feťáčik – najprv ramená a až potom hopá? Rozprávaš skôr, ako premýšľaš? Zdá sa, že v tom vašom zúfalstve, tá spodina robotnícka nevzdelaná chudobná, je nakoniec predsa len dobrá.

No, je to na tých šiestich, ktorí sa s vami dali vôbec do reči. Úprimne? Nemám pocit, že si ich presvedčil.

0 komentár

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj komentár